- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
5
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego chcą wyłożyć 150 mln na gościa, który nie jest żadną gwarancją bramek, zamiast spróbować ruszyć po Haalanda, tym bardziej w sytuacji gdy projekt City wydaje się mieć najlepsze czasy za sobą.
0
@JimMorrisonFCB Bo pewnie Haaland kosztowałby dwa razy więcej i chciałby dwa razy większej pensji :D
8
@Zoker Dwa razy więcej to wątpię, ale i tak wolałbym dołożyć więcej za niego niż brać Alvareza za takie pieniądze.
2
@JimMorrisonFCB bo nie mają żadnego pomysłu , zresztą dyrektorem jest Deco to czego wymagać ? .
Jak mogli wydać głupio 30 mln euro to ściągnęli Roque , który nigdy w życiu tu nie pasował bo nie miał techniki a i tak go zrobili .
0
@JimMorrisonFCB Zapewne City go nie sprzeda. Jeśli nie ma klauzuli (w Anglii nie ma obowiązku), to jaki widzisz sposób, żeby go sprowadzić? On podpisał jakiś 10 letni kontrakt z rok, czy dwa lata temu. Wysyłanie szejkom pieniędzy to jak eksport piasku na Saharę.
0
@JimMorrisonFCB Tak realistycznie, myślisz, że City puściłoby go za ile? No mi się właśnie wydaje, że raczej oferta musiałaby być rekordowym transferem i przebić ten Neymara. Więc takie 250 mln to minimum właśnie.
0
@Zoker 250 milionów za Haalanda to spoko kasa biorąc pod uwagę że Alvarez + Gordon = 230
1
@Dankho94isback A według mnie aktualnie żaden piłkarz nie jest wart takich pieniędzy. Wystarczy jeden wślizg, jedna niefartowna sytuacja, która skutkuje kontuzją i co? Zakup za 250 melonów wypada na pół roku.
0
@Zoker w taki sposób myśląc jak napisałeś to Barca powinna x lat temu sprzedać Messiego za 250 milionów do Chelsea lub teraz Yamala za tyle samo do PSG.
Czy dalej uważasz że żaden piłkarz aktualnie nie jest wart 250 milionów?
Jak chcesz możesz Messiego skipnąć, wiem że napisałeś „aktualnie” ;)
0
@Dankho94isback Ale przecież Yamal jest już w Barcelonie :D Ja mówię o transferach do klubu.
0
@Zoker okej ale daj mi prawo się czepiać gdyż nie sprecyzowałeś tego w poprzednim komentarzu, ok? Dziękuję z góry
„A według mnie aktualnie żaden piłkarz nie jest wart takich pieniędzy”
1
@Zoker Nie wiem dokładnie do kiedy ma ważny kontrakt, ale spróbować złożyć ofertę zawsze można, może właśnie od tych 150 milionów zacząć.
Wciąż lepsze to niż wywalanie 150 mln na Alvareza.