La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

4

O Boże...


0

@BorzyKrzys Hańba.

4

@BorzyKrzys
Sam siebie wkopał, bo przecież jeśli działo się tak jak mówił i o tym wiedział, a nie poinformował o tym, to może beknąć za ukrywanie przestępstwa i współudział.

1

@BorzyKrzys A uśmiechnięty fafik, kierwinski I reszta ferajny sie dalej uśmiechają

4

@norbi77

1

@Deathwing112
Ok. Myślałem, że to dotyczy każdego przestępstwa, o którym się wie.
Trochę to dziwne, że gościu może sobie mówić na wizji, że przez innego umierali ludzie i nic mu za to nie grozi.

0

@norbi77 No przecież grozi. Starają się go uwalić za to, że ośmielił się opowiadać o patologii.

1

@norbi77 dzisiaj się dowiedziałem, że jak ktoś coś publicznie powie, oskarży kogoś itp, ale zrobi to u Stanowskiego, to już dowody winy nie są potrzebne. Bożek Krzyś jest tak wiarygodną instancją dla swoich wyznawców, że w zasadzie wina została już "udowodniona" skinieniem jego wielkiej głowy. Prokuratura, zeznania, a na co to komu :]

1

@arasz1819
Dokładnie. Zawsze mi się wydawało, że za pomówienia czy bezpodstawne oskarżenia też są kary.
Wydaje mi się, że skoro salonik VIP nie wypalił, to grzeje się nowy temat, bo mnie dziwi, że dopiero nagle teraz zebrało mu się na "szczerość".
Czas pokaże :)

1

@norbi77 ja tam niczego nie przesądzam, bo nie znam sprawy, jak z resztą i ci co już przesądzają. Tylko dziwnie wygląda jak moralność lekarza znosi takie ponoć straszne rzeczy, a pęka dopiero jak mu jakiś kolejny milion mieli wypłacić, a nie wypłacili. No i to, że idzie do dzisiejszego pisowego Kurskiego zamiast do odpowiednich organów też nie wygląda najlepiej jeżeli chodzi o wiarygodność, ale zobaczymy.

1

@norbi77 Zwolnienie ze szpitala, rezygnacja z członkostwa w KO, oddanie 500 tysięcy, korekta faktur, odwołanie zarządu szpitala, postępowanie prokuratorskie i kontrola NFZ. Salonik VIP NIE WYPALIŁ XD Nie mam siły na dyskusje z taki jednostkami, jak Ty. Tyle.

0

@BorzyKrzys
Opisałeś sytuację szpitala i prawidłową reakcję RT, bo te sprawy należało wyjaśnić i zareagować. Nikt nie zamiata tego pod dywan tak jak to robił PiS.
Wy grzaliście temat salki VIP, w której jak twierdziliście, korzystali masowo politycy KO i...cisza.
0 dowodów, 0 nazwisk, a kolejne dni mijają.
Oświeć nas.
A dzień później pojawia się typ u Stanowskiego i nowa/stara afera.
A tacy jak Ty łykają każde info, które uderza w rząd, niezależnie od tego czy to prawda, czy nie :)
Jesteście żałośni.

0

@norbi77 Słowik zmyślił aferę, bo pracuje u Stanowskiego. No i okej, muszę to zaakceptować. A Szczegóły wyjaśnia prokuratura.

0

@BorzyKrzys
I widzisz, jakie Ty masz kłopoty ze zrozumieniem podstawowych rzeczy? Sam sobie wmawiasz jakieś tezy :D
Ręce opadają :D

1

@norbi77 Chłopie, Ty wyszedłeś od tezy, że Salonik VIP NIE WYSZEDŁ po czym podałem Ci szereg reakcji na tę sprawę. Nie kręć psa ogonem.
A co do nazwisk... Słowik nie może ich ujawnić, bo sledztwem juz zajmuje się prokuratura. Dziennikarz wówczas nie może już ujawniać takich informacji. Czuwaj towarzyszu i walcz dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?