La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

6

Gorąco źle
Zimno źle
Nikomu nie dogodzisz a ja bym chciała gorące lato i piękną śnieżną zimę.

1

@Sysia11
Ja bym tylko chciał żeby Argentyna odpadła z Portugalią w 1/4 czy to tak wiele

2

@Sysia11 Mnie tam teraz jest dobrze. Jeszcze gdybym miała morze niedaleko, to byłoby absolutnie idealnie.

1

@Frimpong Nie obchodzą mnie reprezentacje z którymi nie sympatyzuje.

0

@Sysia11 39 stopni i pewnie z 50 w słońcu, że nie będzie czym oddychać, zajebista perspektywa :)

0

@Sysia11
Czyli nie obchodzi Cię los Argentyny.
No pięknie

2

@July_6_BcN Dokładnie zazdroszczę tym,którzy mieszkają nad morzem.

2

@Frimpong Nie interesują mnie reprezentacje z którymi nie sympatyzuję i nie piszę na ich temat.
Argentyna na pierwszym miejscu i oczywiście,że trzymam za „swoich” kciuki i wierzę w win.
Za tymi co nie przepadam życzę szybkiej lotki.
A tym co lubię dalekiego zajścia w mistrzostwach.

1

@Sysia11 Nawet nie nad samym morzem, ale tak żeby w około godzinę na luzie dojechać.

2

@Sysia11 los reprezentacji Portugalii jest bezpośrednio związany z Argentyną (bo wywalą ich w ćwierćfinale). Może trzeba jednak się zainteresować

2

@Gibbon_FCB Życzę szybkiej lotki i oczywiście trzymam kciuki za Argentynę.
Ja jestem spełniona jak chodzi o ostatnie lata. 2x Copa,Mundial i Finallisima. I tak kocham tych chłopaków co by nie było. Jednak wiem,że mogą osiągnąć jeszcze dużo więcej i trzymam za „swoich” kciuki.

0

@July_6_BcN Jestem w takiej sytuacji i przez dwa dni nie będę wychodził z wody pijąc drinka patrząc na was umierających i przerażonych

0

@Eklerek ja nie będę ani umierająca, ani przerażona. Po prostu chce mi się już wakacji xd

0

@July_6_BcN Urlop w lipcu jest dla kierowniczki i Anetki, dla Pani Juleczko są nadgodziny

1

@Eklerek A żebyś wiedział. Jeszcze mi się lada chwila szefowa zmieni xd

0

@July_6_BcN Baba na babę, it's over

0

@Eklerek W sumie to baba niewiadomo na kogo, ale poprosiłyśmy o chłopczyka do zespołu, żeby było ciekawiej xd

0

@July_6_BcN Typowe kobiety, Bogu ducha winnego faceta chcą do nerwicy doprowadzić, byle miały trochę rozrywki

0

@Eklerek po to zostałyśmy stworzone z żebra Adama :P

0

@July_6_BcN Nawet moja siostrzenica, by w to nie uwierzyła :P

0

@Eklerek za nudno byście bez nas mieli xd

0

@July_6_BcN Mi nie przeszkadzacie, o ile nie muszę z kilkoma nieznajomymi jednocześnie pracować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?