La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

5

Dzisiaj dzień orlikowy. Od 12 już kolana smarowane bengayem i dolgitem, voltaren na plecy, kręcenie kostkami żeby nic potem nie bolało, haluksy po robocie wsadzone do lodu, stabilizatory na kolana wyprane i schną na słońcu. Będę gotowy. Szukam tylko kogoś do okładów z młodych piersi.

3

@BorzyKrzys aż dziw że jeszcze ludzie grają w piłkę, ja to widzę na grupach 50 osob a do grania 10 ciężko znaleźć

0

@BorzyKrzys to chyba dzisiaj 20:30 się widzimy :D

0

@BorzyKrzys ziomek Ty idziesz na orlika nie na ironmana :)

0

@BorzyKrzys Też będę grał z ludźmi, ale moja ekipa w upale to strasznie wymięka. Chcą przerwy co chwilę i po 45 to już prawie nikt nie biega.

2

@joloskyy 21 pod Żabką, Hydration Break (dwa piwa i seta pigwy)

0

@ACMaldini3 U mnie dziś 16 zapisanych, także nawet po jednym na zmianę jest

0

@Eklerek W 16 na małe bramki i okej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?