La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Szłam sobie dziś ulicą i dostałam za free taką zupkę:
https://zapodaj.net/plik-5O9O0texoo

Z tego co wyczytałam w necie to koreańska. :D chyba jakaś akcja promocyjna, że rozdawali. Jadł to ktoś?

0

@clyde Kiedyś w markecie kupiłem taką o bardzo zbliżonej grafice. Nie wiem czy to jest to samo, ale była smaczna.

5

@clyde jak zjesz ją to zamienisz się w K-POPowa łowczynię demonów

4

@clyde Dobra zupa, żeby zarypac se ją po 7 piwach albo na kacu, ale tak do jedzenia na trzeźwo, to nie polecam

1

@clyde jak mało jesz ostrego i wsypiesz cała saszetkę to cię dupa będzie palić przy sraniu :D

2

@Kidd już podobają mi się Koreańczycy więc ten moment jest blisko.
@Ryoumen wsypałam całą XD

2

@clyde A tyle razy powtarzają, żeby od obcych nie brać... :p

0

@clyde Jak byłem w Krakowie to na dworcu rozdawali. Całkiem niezłe.

3

@Luciano99 a skąd ty wiesz jak ona na trzeźwo smakuje?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?