- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
maroon
3
@Bykunn Z jednej strony tak to oczywiście wygląda, ale z drugiej widząc nastawienie prokuratury... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Roobo
11
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
6
Panie, to jeszcze parę miesięcy, niech Pan się powstrzyma jeszcze :v
Ja sobie pewnie poczekam z zakupem do listopada lub grudnia. Może wtedy będzie jakiś pakiet PS5 Pro + GTA VI i wtedy może się zdecyduje. Czas pokaże. Tymczasem liczę, że jutro wleci Trailer 3!
2
@macio_944 Ale to jest mega wkurzające, że nie będą mógł w to zagrać. No ale zawsze się zawiesi oko jak ktoś gra.
0
@Kamiloza91 Ja też nie wiem czy w tym roku zagram, bo nie wiem jak się życie potoczy :v
Ale póki co plan jest taki, by w listopadzie lub grudniu kupić konsolę wraz z grą.
1
@macio_944 Trzeba było brać kredyt na wesele to byś teraz miał pan na konsolę jeszcze
1
@macio_944 To trochę zielonych potrzeba.
1
@macio_944 Ale też teraz po dupie dostaną te wszystkie sklepy z grami... Ja planowałem kupić wersję pudełkową, ale skoro nie ma płyty, to nie widzę sensu i kupię pewnie w PS Store.
0
@KamQiX a cena pudełka i typowej cyfry będą takie same? Bo jak tak to i tak lepiej pudełko, bo będzie... pudełko i pewnie jakaś mapka.
No chyba, ze pudełkowa będzie droższa to wtedy pewnie, ze szkoda przepłacać
2
@macio_944 oznacz proszę jak będzie nowy trailer
0
@macio_944 Ja też poczekam - do premiery na komputery z systemem windows.
@LukaszFan Płyty ci nie dadzą a myślisz, że mapkę ci dadzą? :D
0
@LukaszFan Tego nie wiem, ale ja będę wolał w takim przypadku mieć cyfrową wersję, bo da pewność, że na premierę zagram, a nie będzie jakichś braków i opóźnień wersji pudełkowych.
0
@KamQiX No rozumiem, ja to ogolnie raczej nie będę sie spieszyć z zakupem, najpierw obejrzę sobie jak to wygląda