La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

0

https://www.facebook.com/100064362925381/posts/1447884827366934/?app=fbl

Majstersztyk Lecha xD

@FcPortoFan1999 @Hosh @fart

@LeszekFCB patrz jak sie pitos robi na głebokim rezerwowym. A Legia musi za free oddawac Nsame :]

Taka drobna różnica :)

1

@Sulimo Dla Lecha zacna kasiorka.Oby tylko się nie okazało że za 2/3 lata już będzie musiał wracać do Polski.

1

@FcPortoFan1999 To nie jest istotne. Lech ma duzo lepszych piłkarzy wiec to jest darmowa kasa

1

@Sulimo Może Jóźwiaka chcecie odkupić? 1.5 miliona kolumbijskich pesos i jest wasz.

1

@Sulimo Więcej by za niego nie wyciągnęli i tak.

0

@Hosh Nie chciałbym.nawet za darmo xD

1

@Sulimo Ale on jest bezcenny, ma takie doświadczenie życiowe, że mógłby wykładać w akademii przedmiot o nazwie "Jak nie prowadzić kariery"

0

@Hosh A tu sie zgadzam.

0

@Sulimo Będzie śmiesznie jak biedna Legia wyprzedzi bogatego Lecha w tabeli na koniec sezonu.

0

@Arkon moze tak byc bo nie gra na na 3 frontach.

Natomiast symboliczne jest to ze lech randoma sprzedaje za 2mln a legia musi oddawac za free nsame do ligowego rywala by dopiac budzet

Ktora polityka sie sprawdziła w dluższej perspektywie? Lecha. Brak długow i dobra baza na przyszłosc

0

@Sulimo Tu nie chodzi o politykę, tylko beznadziejnego Miodka. On by Lecha do II ligi spuścił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?