La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1302 Culés

4

Bezrefleksyjne poparcie dla wejścia Ukrainy do UE, to jedna z wyjątkowo głupich decyzji obu rządów. I nie ma tu znaczenia opinia publiczna, bo społeczeństwo nie jest świadome konsekwencji takiej decyzji i nie powinno o tym decydować.


0

@RosjaninBut Są umoczeni gdzieś więc robią co im karzą. Nie potrafię inaczej argumentować ich decyzji które są wbrew dobru kraju

1

@RosjaninBut W dupie mam opinie denialisty klimatycznego warzechy, poza tym czemu udostępniasz tego dezinformatora?

2

@RosjaninBut @Tomason Atakować Ukrów muszę, bo się uduszę. Obsesja na pełnej.

Na pewno było sporo Waszych odpowiedników na Zachodzie, gdy mieli przyjmować do UE tych polskich wieśniaków ze ściany wschodniej. Zawsze tacy się znajdą - w tym sensie, nie traktuję Waszego sposobu myślenia jako wyrazu własnych refleksji, tylko nieunikniony skutek uboczny procesów akcesyjnych.

Komentarz usunięty

0

@arasz1819 O matko, Giertych z tamtych czasów to patentowy skrajny prawicowiec, ze słynna amnestią maturalną, z zestawem tak skrajnie absurdalnych, uprzedzonych, niczym nie uzasadnionych poglądów, że aż flaki wykręca człowiekowi. Jego "rozwój" przebiegł w jakąś równie idiotyczną stronę.

Nie trawię tego typa. A co do Bosaka, to sympatyzowanie z Młodzieżą Wszechpolską mówi wszystko. Szkoda, że naczelne farmazony jakie z lubością wygłasza ten niedoszły absolwent Collegium Tumanum, nie są weryfikowane po jakimś czasie - tu rzeczywistość jest bezlitosna.

0

@Comentateiro @Karol145
Warzecha jest tu mało ważną postacią i sam go nie lubię.
Ukraina w UE to dla nas kłopoty (np. rolnictwo), a w stosunkach między państwami nie ma moralności czy empatii. Gdyby sytuacja była odwrotna to oni by nas blokowali, zwyczajnie patrząc na swój interes.
Wojna wojną, a sprawa członkostwa to osobna sprawa. Tutaj nie ma miejsca na emocje, trzeba patrzeć pragmatycznie. Można finansować im zbrojenia czy w ogóle państwo, żeby nie upadło, a jednocześnie realizować swój polityczny biznes.

Komentarz usunięty

0

@RosjaninBut Zgoda, w tym wszystkim twardy interes jest nadrzędny, dlatego zadziwia mnie (chyba jednak nie za bardzo), że w ostatnich dniach część konserwatywna część społeczeństwa, tego nie rozumiała i wdała się w wojnę o order, jakby to cokolwiek zmieniało, wykazując zerowy pragmatyzm.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?