La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

1

Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?

4

@gumaz zimno zdecydowanie

2

@gumaz zdecydowanie zimno.

1

@gumaz zimno. upał zniosę, nawet lubię ale komarów nie.

0

@gumaz komary w zimnie

1

@gumaz Komary. Przynajmniej można się wyżyć.

0

@July_6_BcN Oski pewnie też komarzyce

2

@gumaz @FcPortoFan1999 Piotruś, wypowiedz się.

1

@July_6_BcN to jest Piotruś czy Oski, bo wstyd trochę że dyskutujemy o ekstraklasie i górnictwie a nie wiem jak ma na imię.

1

@MateS Ogólnie Oski, ale dla mnie Piotruś.

2

@July_6_BcN Widzę że Oski nauczyłaś się tego Piotrusia tak że weszło Ci w nawyk.Czy Oski lubi komary? jak nie trzeba to nie zabijam. @MateS Piotrusie to głównie Ci z Afryki ale widzę że Oski czy też jak kto woli Julka nazywa mnie Piotrusiem and i dont know why.

1

@July_6_BcN i w dodatku można się zarazić chorobami takimi jak denga, zika, żółta febra, chikungunya i malarią.

5

@gumaz zawsze lato, zawsze upały i nawet te komary przeżyje, jesień i zimą są straszne

1

@VamoSBarca88 kolejny malkontent...

0

@RanDiFCB no dokladnie mam to samo zdanie .teraz masa ludzi a potem każdy deprecha

1

@July_6_BcN jak dla ciebie to Piotrek to dla mnie @FcPortoFan1999 to będzie Augustyn i git

0

@gumaz zimno zdecydowaie

0

@gumaz Zimno to dla mnie zaden wybór,tylko wymarzony stan

2

@RanDiFCB jeden normalny.

0

@gumaz komary, bo da się je wytruć.

0

@gumaz U mnie jest ciepło i bez komarów. Ideał.

1

@gumaz Coraz lepiej Gieniuś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?