La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1350 Culés

7

w skrócie skończyłem rdr 2 i szukam w co by tu teraz zagrać

Skończyłem rdr 2 fajna to była gierka ale nie ze względu na jakieś detale którymi to niektórzy lubią się podniecać tylko ze względu na ciekawą historię i fabułę. I teraz pytanie do was w co warto zagrać? Nie grałem w praktycznie nic oprócz gta V i rdr 2. Może być coś mainstreamowego w sumie nawet taką bym preferował no i najlepiej tak do 100 zł i tak niczego nie znam to bez sensu przepłacać za premiery. W sumie to mogłaby być też z jakiś uniwersów jak star wars, marvel, lotr ale nie musi być

@MirusAmisz @Kgorecki2500 @blakkudium @majkiii @clyde @Luciano99 @macio_944

5

@kundee The Last of Us 1 i 2, God of War i Ragnarok, Days Gone, Silent Hill 2, Horizon Zero Dawn 1 i 2, Spiderman 1 i 2, Batman Arkham Knight

6

@kundee

Oczywiście Wiedźmin 3 plus wszystkie dodatki

1

@kundee A upolowałeś wszystkie zwierzęta żeby zrobić największą torbę na przedmioty? :)

1

@kundee na PlayStation grasz? Jak tak to polecam spider man 1 i 2.

1

@kundee Gothic ;]

2

@kundee God of War lub The Last of Us. Obok RDR2 to moje top3. Gdzieś na marginesie polecam też Cyberpunka 2077.

0

@kuz nie ale chyba spróbuje (o ile się nie znudze i zniechęcę)
@Konradowskyy na pc ale spider man chyba jest dostępny z tego co widziałem

1

@kundee oprócz już wymienionych to Cyberpunk, expedition 33, Unchartedy wszystkie, Tomb Raidery, Mass Effect, Kingdom Come 1 i 2, Ghost of Tsushima i Yotei

1

@kundee Raczej nie. Robiłem tę torbę kilka dobrych dni (po parę godzin dziennie) i się świetnie bawiłem. Spokój, cisza, planowanie polowań, mega wtedy odczujesz klimat dzikiej natury w gierce. Polecam robić takie małe poboczne rzeczy, gra wtedy oddaje 100% potencjału.

1

@dadan1990 zdecydowanie expedition 33 pod fabulke i oprawę, ale tez Kingdom Come, Horizon może jakieś Asssyny?

1

@kundee Do tych co koledzy wymienili (z nich głównie poleciłbym TLoU i Wiedźmina 3) to dodałbym:
-Seria Assassin's Creed zaczynając od Ezio Collection, najlepiej by było od jedynki zacząć żeby poznać początek fabuły, ale raz że nie ma tego na konsole (chyba że jakieś stare), a dwa to gameplay strasznie toporny i by mogło nie zachęcić
- Trylogia GTA czyli GTA3, Vice City i San Andreas
-Trylogia Mafia Definitive Edition

1

@kundee Jeżeli nie grałeś nigdy w Wiedźmina to zdecydowanie poleciłbym zagrać w trójkę łącznie z dwoma dodatkami. Sam kiedyś musiałem być zachęcany przez ziomka aby zagrać w tę grę a jak w końcu sięgnąłem po ten tytuł to nie mogłem się oderwać.

Jeżeli chodzi o gry z uniwersum SW to z "nowszych" warto ograć obie części serii Jedi czyli "Fallen Order" oraz "Survivor".
Z bardziej kultowych produkcji to legendarne już "The Force Unleashed" ale to już starsze gry choć klimat i fun z jest ogromny.

Sam ogólnie jakimś gamerem nie jestem bo obecnie od dłuższego czasu raczej gram w jedną grę czyli w pieprzonego War Thundera xD.
Sam też wiele gier singleplayer nie przeszedłem ale te co poleciłem albo inne tutaj osoby to zdecydowanie gry warte przejścia.

2

@kundee Cyberpunk 2077 z dodatkiem Widmo Wolności. Przecudowna gra, piękne miasto, dialogi, wątki poboczne, muzyka i klimat dość na czasie z otaczającą nas sztuczną inteligencją.

Z bardziej historycznych i klimatów średniowiecza to dzieła naszych sąsiadów, Kingdom Come 1 i 2. Pierwsza część jest wymagana do znajomości drugiej.

Z bardziej liniowych i nastawionych typowo na wątek główny to The Last of Us 1 i 2, Plague Tale Innocence i Requiem, 007 First Light, ale przy Bondzie cena może być nadal przekraczająca te 100 zł, bo to nowa gra, ale jak poszukasz na jakiejś kluczykowni to może będzie promka.

0

@kundee ja polecam z całego serduszka każdą odsłonę resident evil, ostatnio po RE9 ogrywałem 2-jkę i teraz zabieram się za 3-jkę i 4-rkę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?