La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

8

Kilogram arbuza kroimy w kostkę. Opakowanie sera feta kroimy w kostkę. Świeże liście mięty drobno siekamy. W drobną kostkę kroimy małą czerwoną cebulę. Wrzucamy to wszystko do miski. Skrapiamy sokiem z limonki i oliwą z oliwek. Trochę pieprzu.

I włala(szek). Mamy świetną sałatkę na ten upał. Orzeźwi i nawodni.

@gumaz @MesQueUnClub_87 @Gary i @Safinetka @clyde @Arkon @Kgorecki2500 @AssisMoreira i inni

4

@Safrani

To ja może do tej sałatki też dam przepis :


Rozdrabniamy dobrze schłodzony sześciopak piwa Dębowe Mocne na pojedyncze elementy. Folie wyrzucamy do śmietnika. Bierzemy szklankę do piwa, nalewamy jeden kawałek szesciopaka do owej szklanki. Puszkę wyrzucamy za okno żeby biedota mogła sobie zarobić. Wuala, idealny sposób na schłodzenie.

Powtarzać do wyczerpania zapasów

1

@Safrani Ja to ostatnio sobie blenduje arbuza z dużą ilością mięty i limonki.
Napój Bogów.

3

@Safrani skończę jednak na ,,arbuza kroimy w kostkę". Wtedy jest najlepszy :D

1

@Safrani Niestety niespecjalnie mi arbuz służy.

1

@Safrani Ja w tej kwestii podzielam zdanie @clyde i też poprzestaję na arbuzie pokrojonym w kostkę. Zwłaszcza jak kroi @Safinetka i ja już tylko muszę zjeść, ewentualnie jeszcze wydłubać/wypluć pestki.
No bo feta, jak sama nazwa wskazuje, jest FEEEE! xD A sama cebula z arbuzem to tak średnio, szkoda zachodu.

1

@Safrani bez fotki się nie liczy

2

@Safrani zepsułeś sałatkę cebulą :( Teraz już nie nadaje się do jedzenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?