La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 881 Culés

15



Ciekawe, co to za bombazo tym razem.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

2

@blakkudium Laporta na rozmowy pojechał

3

@blakkudium Po prostu ma dobry humor to emotkami się bawi.

3

@Lanosss Nie no, gdzie w piątek. Tutaj trzeba flaszeczkę schłodzić, bo szwagry wapadają.

@FcPortoFan1999 No tak. W końcu weekend.

2

@blakkudium Życie takiego dziennikarza sportowego, co ma info jakieś od wewnątrz to musi być w porządku, wrzuci emoty zasięgi się zgadzają, ludzie dają reposty i się zastanawiają o co chodzi robiąc mu jeszcze większe zasięgi i kaska się zgadza. xD

2

@blakkudium Dobra pogoda to i humor dobry.

2

@blakkudium a moze własnie dlatego, ze piatek to z flaszką pojechał

3

@blakkudium

Laporta zjadł prezydenta Atletico, i reszta zarządu „ugięła” się sprzedać Juliana

1

@FcPortoFan1999 Oski, a Ty masz dzisiaj dobry humor?

1

@Czajka90 Myślę że tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?