- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1299 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1299 Culés
3
Polska będzie zarabiać na odbudowie UKRAINY... XD
"Decyzje sądów arbitrażowych wydają się dla władz Lwowa nie mieć żadnego znaczenia. Niewypłacanie przez Ukraińców pieniędzy zgodnie z kontraktem może dotknąć aż 3 tys. pracowników."
https://businessinsider.com.pl/biznes/lwow-wyrzucil-polska-firme-z-budowy-control-process-wygral-w-sadach-ale-przegrywa-w/3tw10rf
Polska firma wykonała zamówienie dla Ukraińców, a za chwilę będzie musiała zwalniać pracowników... Nie byłbym zaskoczony, gdyby nagle jakaś firma ze wschodu chciała zagospodarować ten rynek. Tak się NISZCZY konkurencję!
4
@John_Doe Ruska mentalność,a pchają się na ten Zachód bez potrzeby.
3
@John_Doe dlatego Polska powinna zarabiać na przejeździe materiałów przez swój kraj.
5
@John_Doe Jak za starych sowieckich czasów. "ZSSR bierze od nas mięso, a my im w zamian dajemy za to węgiel." W przypadku Ukrainy, my im dajemy pieniądze, a oni za to biorą od nas sprzęt. A teraz jak się okazuje, także efekty pracy polskiej firmy.
3
@John_Doe nie bronię absolutnie Ukraińców bo to oczywiście skandaliczne ale mało razy polskie samorządy/rząd tak robiły? Ile to firm popadało przez opóźnienia w płaceniu za kontrakty. Także to niestety nie jest tylko specyfika ukraińska
2
@Bykunn Dobrze, że nie bronisz Ukraińców, to raz. Dwa, ciekawe czy aktualna władza obroni pracowników przed zwolnieniami wymuszając na Ukraińcach wypełnianie zobowiązań? Śmiem wątpić, ale może Tusk pozytywnie zaskoczy. Trzy, nie ma drugiego takiego narodu jak Polacy, który tak bije się w pierś, gdy obcy robią nam krzywdę! My najpierw im... Oni nam, ale my sami sobie w sumie też... To zaproszenie żeby Nas znowu wykorzystali/napadli/cokolwiek, bo my jesteśmy w stanie ich wręcz usprawiedliwić albo sami siebie poniżyć, a może i upodlić...
1
@John_Doe no tak to w sumie racja, nie chciałem żeby to tak zabrzmiało. Fajnie jakby nasz rząd w końcu zrozumiał że polityka zagraniczna to nie głaskanie się po głowach i odsyłanie sobie orderów. Co prawda uważam że w kwestii walki z Rosją trzeba ich wspierać a już co najmniej nie przeszkadzać, ale w każdej innej sprawie jesteśmy na zdecydowanie uprzywilejowanej pozycji. Jesteśmy krajem zdecydowanie potężniejszym (w każdym aspekcie oprócz armii no ale przecież nas nie zaatakują) i fajnie jakbyśmy się tak zachowywali a nie jak jakieś przestraszone Burkina Faso