La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

9

K***a, otworzysz na chwilę okno to od razu naleci Ci jakieś latające g**no i będzie Cie wpieniać całą noc, bo tego wszystkiego nie wyeliminujesz, bo byś musiał ze szmatą cały czas popylać po mieszkaniu, a jak zamkniesz to j***ane okno to zdechniesz z braku powietrza, temperatury i jeszcze to co naleciało Cie zeżre.

Brak mi sił. Byle przynajmniej do września.

14

@macio_944 Gorąco polecam zamontować siatki na okna, problem z głowy na całe lato

1

@RomanGroza Zanotowane, dzięki wielkie!

3

@macio_944 moskitiera piękna rzecz

2

@macio_944 Byle do Października raczej. Pory roku się przesuwają. W Maju jeszcze potrafiło być kilka stopni. Upały jeszcze będą jak cholera i najgorsze dopiero przed nami.

2

@macio_944 Od kiedy, @Kessie ma skrzydła, że lata?

A co do siatek, to gamechanger. Parę dych i ma się to ścierwo z głowy.

0

@macio_944 My mamy marznąć bo Ciebie na moskitierę nie stać haha?

0

@Kazragore Tak, 25 stopni to śnieg zaraz Ci spadnie na jape, nie denerwuj mnie

2

@macio_944


Piosenka na wakacje.

0

@macio_944 25 stopni to jest mało. 30-33 i fajnie można w nocy okno otworzyć. Jak byłem kilka lat temu w Arizonie na okres lata to było zaj....

1

@Kazragore Dobra, nie mam słów :v

1

@macio_944 Nie zwracaj uwagi. U nich choroba postępuje z każdym następnym upalnym latem, będzie z nimi gorzej i gorzej. Wyginą jak dinozaury z tym swoim kochanym słoneczkiem. Trzymaj się. Wszystko minie. Tę je....ne lato też.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?