- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 747 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 747 Culés
3
Nie jestem fanem Kanału ZERO z różnych powodów, ale są rzeczy w ktorych muszę stać za nimi murem. Przede wszystkim, dobrym zjawiskiem jest to, że oni rozbijają stary i skostniały układ medialny z Wyborczą, Newsweekiem czy Rzepą i wystarczy popatrzeć na skomlenie podobno "rzetelnych" dziennikarzy przy każdej sytuacji związanej z działalnością kanału Stanowskiego. Już 4 lata temu mój wykładowca powiedział na zajęciach wprost - Gazeta Wyborcza jest cieniem dawnego medium. Ja teraz czytam, że Słowik powinien się do PIS zapisać, a nawet, że nie jest już dziennikarzem tylko politykiem. Jakoś nie przeszkadza tym ludziom, że salonik dziennikarski od lat działa na telefon polityków. Drugą kwestią jest to, że nawet jeśli K0 byłby nieobiektywny (bo każde medium ma linie redakcyjną, tym bardziej prywatne) to odmówić im nie można, że stanowią ciekawą przeciwwagę i dzięki sprowadzeniu do siebie uznanych dziennikarzy mają potencjał stać się najbardziej wpływową instytucją medialną w kraju.
0
@BorzyKrzys nigdy nie beda "najbardziej wpływową instytucją medialną w kraju" bo to jest medium pisowskie. zeby cos bylo "najbardziej wpływową instytucją medialną w kraju" musi byc niezalene. rownie dobrze mozesz napisac ze republika jest "najbardziej wpływową instytucją medialną w kraju". zero startowalo z teoretycznie poziomu zero i mialo duzo przychylnych opini, dzis to juz jest skonczone. maja rownie wiele albo i wiecej "anty" niz "za". a bedzie sie to poglebiac tylko.
3
@MOLESTA medium pisowskie blah blah blah
1
@BorzyKrzys Powiem tak, ja za nimi stoję murem jak za każdymi dziennikarzami, w kwestii ich wolności do dociekania prawdy itd. Ale z drugiej strony śmieszy mnie to, że znaleźli aferę w warszawskim szpitalu, gdzie rządzi KO i robią z tego pocisk polityczny wymierzony w partię rządzącą. A jakby chcieć być chociaż trochę rzetelnym dziennikarzem to po takich rewelacjach (zgadzam się że jest to bomba medialna) zaczynasz sprawdzać inne szpitale. Również w powiatach gdzie nie rządzi KO, a zapewniam cię, po przykładzie mojego miasta, że są tam równie ciekawe kwiatki do przedstawienia opinii publicznej. Problem jest taki że Stanowskiemu ani przez sekundę nie chodziło i nie chodzi o rzetelne dziennikarstwo. Jemu chodzi o zysk a wiadomo, że afera w Warszawie w której jeszcze można walić w Trzaskowskiego (no i Tuska wiadomo to zawsze) da mu wyświetlenia i hajs a zbadanie rzetelnie tego tematu nikogo nie obchodzi.