La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1320 Culés

15

Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35 stopniach nie jest tak okropnie. Czapka na łeb i można spacerować.

20

@Kgorecki2500
Oczywiście, że nie jest okropnie. Jest wstrętnie i obrzydliwie.

7

@Kgorecki2500 Jak nie jesteś otyły/ nie masz nadwagi to spokojnie da się to wytrzymać. Mi się kiedyś zdarzało w podobnych upałach maszerować przez np 9 dni.

17

@Kgorecki2500 Widzisz, słońce już Ci przygrzało i zaczynasz gadać od rzeczy

6

@NeroTFP1 Czyli jest jak Real Madryt :P

11

@Kgorecki2500 pogrzeje 3 dni w roku i ludzie zesrani jakby apokalipsa była xD

2

@Esteban_ To samo można powiedzieć o kilku dniach mrozu.

2

@tadzik447 i tak co roku ludzie o odmiennych preferencjach pogodowych się przekrzykują. :p

4

@Esteban_ Dziadki 60+ lat rowerkiem jeżdżą, a piwniczaki młode leżą i zdychają xD

0

@Eklerek Oni mają słabe krążenie i muszą dogrzać kończyny. Dziadki są zazwyczaj ubrane w długie spodnie. Ojciec z racji wieku od jakiegoś czasu też tak chodzi, wcześniej cały czas narzekał na upały.

0

@NeroTFP1 A już nie przesadzaj. Jeśli tylko ktoś nie musi w robocie chodzić w stroju roboczym to krótkie gatki, dużo wody co by za wiele z siebie nie wypocić i w bój! Tylko takim policjantom współczuję bo nie dość, że mundur ciemny to jeszcze spodnie długie ;P

2

@Kgorecki2500 to pokazuje, jakie nasze społeczeństwo ma problem z kondychą :D Trochę większe tętno przez upały i już co drugi nie umie się ruszać xd

1

@Kgorecki2500 Ta, policjantom. Dziś jechałem do Kołobrzegu i na wylotówce 2h stali w cieniu i łapali ludzi, HWDP tyle ode mnie

7

@alone49
A jak regularnie chodzę na 30 km spacery i jestem w stanie jednego dnia przejść 50 km czy zrobić 35 km w górach, a w upały zdycham, mimo braku nadwagi, to też mam problem z kondycją?

0

@TR3YWAY Albo nadciśnienia :)

0

@alone49 Stary wiesz co to jest nadciśnienie tętnicze albo inne schorzenia układu naczyniowego? Dla mnie taka pogoda jest tragiczna.

0

@alone49 Znam jednego typa spasionego jak świnia, któremu wiecznie zimno, a znam też szczupłych/chudych, którzy wolą niższe temperatury, tak jak ja

7

@NeroTFP1 Tak. Przyda Ci się marsz przez 9 dni, jak napisała nasza ramblowa DzikaSztanga.

4

@Danny Gaucho
Cios mocny niczym Jason Statham w "Protektorze". Króciutko.

1

@Danny Gaucho @NeroTFP1 Widocznie nie każdy ma taką tolerancję na wyższe temperatury.

Kiedyś chodziłem na pielgrzymki, połowa sierpnia, upał 30 stopni dzień w dzień - między 20 a 45 km dziennie przez 9 dni. Starzy, młodzi, dzieci. Wszyscy żyją.

2

@NeroTFP1 to moze jakieś schorzenie? Ja rozumiem, że taki upał może nie być komfortowy, ale żeby "zdychać" mając takie zaplecze tlenowe?

1

@TR3YWAY Widzisz, czyli nie trzeba mieć nadwagi żeby mieć problemy z upałami. :|

0

@marcin62 Oczywiście, że nie jest to regułą, ale w zdecydowanej większości jednak tak :)

2

@Kgorecki2500 Też mam dużą tolerancję i dla mnie jest bajeczka.

0

@alone49
Wiesz co, to chyba rodzinne po prostu, bo ani mama, ani tata też nigdy nie lubili upałów. Ja ogólnie mam bladą cerę, jak rodzice, a nawet stopniowe opalanie sprawia, że trudno, by ta czerwień przeszła mi w brąz. Chyba tak mamy w rodzinie po prostu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?