- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1190 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1190 Culés
8
Na pewno słyszeliście o tym ataku dziada na Ukrainkę w żabce.
Ale mnie denerwuje, że wszyscy robią z tego kolejne szczucie, cały czas mi się przewija ten filmik na Xie od różnych kont i komentarze oczywiście "wyborca Nawrockiego", "wyborca Trzaskowskiego" itd. Ludzie nie wiedzą, że dokładnie to co robią doprowadza do takich sytuacji? Podział społeczeństwa i szczucie...
3
@Jakchcesz rządy specjalnie robią nagonke na Ukrainę, bo lgbt słabo juz się klika
1
@Jakchcesz typ ma problem się wysłowić nawet, a pretensje ma do świata xD
Wolę zdecydowanie mieć w kraju pracującą Ukrainkę niż polskiego patusa.
0
@Jakchcesz wpuścili ich, a teraz nie wiedzą co z nimi zrobić. To wina Polaków, że tak ich przygarnęli, a teraz im bokiem wychodzą przybysze ze wschodu. Won tam skąd przyszli!
2
@ElGuerrero piłeś nie pisz. Ta dziewczyna pracuje, płąci podatki. Nic nie bierze za darmo. Teraz zrób szybki przegląd znajomych, ilu z nich pracuje za granicą. Może ktoś z rodziny? Teraz odwracamy i ten Polak jest jeba...y przez jakiegoś obdartusa/lokalsa. Też powiesz , że ten rodak to śmieć i powinien zostać wypierd....?
0
@Jakchcesz Teraz wiem, dlaczego w Żabkach co miesiąc pojawia się ogłoszenie o pracy.
I tak najlepszy był ten ziomek. :D
0
@T^L w takiej ilości jak Ukraina zalała Polskę, to nie ma porównania. Wszystko dostali pod nos ze sposnoringiem. Polak miał gorzej w Polsce, niż Ukrainiec w Polsce. A teraz Polka szuka pracy,bo tania siła robocza zajęła jej miejsce. Na szczęście wiele Polaków zaczęło się otrząsac i w koncu przejrzeli na oczy.
0
@ElGuerrero Ty przejrzałeś na oczy... i nadal widzisz tylko czubek swojego nosa. Lepiej już nie objawiaj nam swoich "mądrości".
1
@ElGuerrero Nie widziałem dawno debilniejszego komentarza
0
@kamyk_23 od początku byłem przeciwko nim. Za dużo dostali, a na nic zaslugiwali. Histori też nie pamiętasz? Tak jak Ukraińcy.
1
@ElGuerrero Jak już operujesz na "za dużo dostali" to może przytocz dane, ile wygenerowali pieniędzy dla naszego budżetu, ile podatków zapłacili, a ile dostali w ramach pomocy wojennej.
0
@Bykunn a jakie bezrobocie zrobili dla Polaków? Zabrali pracę, przejęli handel, taksówki, gastronomie i kurierke itd. Otworzyli swoje działalności i mają darmowe studia (nie dla wszystkich, ale mają). We Wrocławiu jest ich tak pełno, że szybciej na ulicy usłyszysz Ukraińca niż Polaka
1
@ElGuerrero no jakie bezrobocie zrobili? xD
Pytam o cyferki
0
@Blantozaur cyferek nie znam, ale znam sytuację we Wrocławiu. Przyszli hurtem i są w logistyce, magazynach, produkcji, gastronomii, hotelarstwie, usługach itd. Zajęli miejsca których wcześniej nie było a obecnie w tych branżach w pierwszej kolejności brani są Ukraińcy.