La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 550 Culés

8

A takie jaranie było Anglikami po Chorwacji ;) A tu póki co taki klops! :) i dobrze.
England go home!

3

@Ilka Mądrze prawisz Ilona.

1

@LAMC_10 aż dziwne bo już późno. Trzeba iść spać :)

1

@Ilka Jak masz tak mądrze prawić to lepiej spać nie idź tylko czekaj na występ Albicelestes.

1

@LAMC_10 gdyby od początku grał Leos to bym wstała :) Ale może koło 5 się obudzę to drugą połowę sobie zobaczę :)

Rano do pracy.. po 6 muszę wstać.

0

@Ilka Ty to jakaś ukryta szowinistka jesteś. Francuzi be, czarni Francuzi be, teraz Anglicy be. Czuję, że się dopiero rozkręcasz :).

1

@Dari0G eee Polacy ❤️ Hiszpanie, Włosi ❤️ Argentyńczycy jeśli chodzi o futbol :)

1

@Ilka Tak, na pewno o futbol chodzi. Kobiety...
:)

1

@Dari0G no Hiszpanie i Włosi z wyglądu mi się podobają :) Ale futbolowo też im kibicuje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?