La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

0

Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD
E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka

3

@Kozinho. Caracao to akurat niestety nie wyszło :( No ale Cape Verde to podobna skala

1

@Kozinho. Republika Zielonego Przylądka czuje się obrażona mówieniem o ich jako Curacao.Przeproś.

1

@Bykunn oj tam, oj tam
@FcPortoFan1999 Oski, ciekawe czy za orlenem byś był taki cwany

0

@Kozinho. Nie byłbym.Uciekałbym gdzie pieprz rośnie przed takim mięśniakiem bo to Ty na awatarze więc nie ma co startować.Ale to wciąż nie są przeprosiny dla Capo Verde.

0

@FcPortoFan1999 *Cabo Verde albo po englisz Cape Verde

0

@mekston Capo brzmi ciekawiej.

0

@FcPortoFan1999 gdzie słynne Przeproś ?

1

@Bykunn dobra tam, to taka sama autokorekta jak u @Borneo
Odrazu mi o to chodziło

0

@gumaz A co nie ma Gieniuś?

3

@Kozinho. u mnie za Orlenem są krzaki, w których często młodzież na randki się umawia. O to tobie chodziło? Chciałbyś iść w krzaki z @FcPortoFan1999 ?

1

@addept chodzilo o parówe z sosem tysiąca wysp

0

@addept Niech daje.Lubię facetów.

1

@Kozinho. Nie no nie aż taka, tutaj wiedziałem od razu o co chodzi :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?