- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1186 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1186 Culés
13
Barcelona, Real Madryt, Man United, Man City spróbują w przyszłe wakacje zakontraktować Edena Hazarda. [Daily Star]
Według powtórek telewizyjnych, Mascherano nie obraził sędziego. W tym przypadku, raport sędziowski może być nieważny. [Cope]
4
@Gaucho Niech sobie City na niego grube miliony wydaje, w Barcelonie na jego stronie gra Neymar, który jak dla mnie jest piłkarzem lepszym..
0
@derlis Tylko,że Hazard może grać też w środku pola jako ofensywny pomocnik .
0
@Gaucho Hm, nie śledzę jakoś regularnie ligi angielskiej, ale czy Hazard pierwotnie nie grał na pozycji Iniesty? Lewa strona środka pomocy, ofensywnie nastawiony. Bo ja bym go tam widział, tylko że pewnie jakąś chorą kwotę trzeba by wybulić za niego.
0
@Gaucho Hazard w formie jest na prawdę niesamowity, ale przy cenach jakie teraz panują, to za mniej niż 100 mln nikt go nie kupi : )
1
@Gaucho Powtórek chyba nie dopuszczają do ewentualnych zmian protokołu sędziowskiego.. a teraz takie coś? ;o
0
@boojan27 z tego co oglądam ligę angielską to Eden występuje tam na skrzydle... ale jest bardziej typem zwodnika jak Reus, Messi czy CR którzy mają wolną rolę przy rozegraniu i dlatego może ci się wydawać, że często go widujesz w środku pola. Ale wydaje mi się, że mógł kilkukrotnie wystąpić w tej roli, nawet pamiętam, że raz grał jako napastnik w zeszłym sezonie.
0
@derlis http://fangol.pl/viewgallery/126921/1/neymar-kontra-hazard
+ dwie asysty z meczu z Eibar w ostatnim obrazku :P
0
@Justyna1312 .. no ale przecież Hazard drybluje i jest najlepszy ;cccccccc