- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1334 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1334 Culés
0
http://www.futhead.com/16/squads/4370842/
Co sądzicie o takim składzie Hiszpanii?Chodzi mi głownie o najmłodszych i największe talenty.Według mnie to tu są ci najlepsi młodzi.Popatrzcie na ławke i pierwszy skład i podzielcie sie swoimi spostrzeżeniami(kogo byście dodali lub usunęli z tej meczowej 18).Dodam,że budowałem skład jak najmłodszy,max 25 lat.
1
@Damian11 yyy... Może Jese ? :D
3
@Damian11 DM - Sergi Samper, może teraz nie gra za dobrze ale liczę na niego i liczę że kiedyś będzie nowym Sergio Busquetsem.
2
@Damian11 Środek obrony nie do przejścia, bez kitu ^^
Osobiście dorzuciłbym tam jeszcze Santiego Minę, Bernata, Williamsa, Rodrigo, Carvajala.. i nie wiem kogo jeszcze ^^
0
@Damian11 A nacho to chyba nie za bardzo ;d
0
@derlis Co do waszych spostrzeżeń-zapomniałem o Carvajalu i Jese.Dodałbym jeszcze Sampera i Rodrigo,ale po prostu nie ma miejsca.
Bernat i Williams(po jednym dobrym meczu) się według mnie nie łapią.To samo Santi Mina-jego talent jeszcze nie eksplodował.
1
@Damian11 Bartra to całe życie będzie młodym talentem :-D
1
@Damian11 Williams po jednym meczu? On w tym sezonie od początku gra bardzo fajnie ale już w poprzednim ciekawie się zaprezentował m.in z Barcą w finale CdR.
Jak dla mnie Williams na ten moment zjada i Munira i Sandro, od Jese nie jest gorszy a i nie pokazuje mniej jak Alcacer czy Morata w Juve.
Poza tym Deulofeu bym dodał, gość w Evertonie staje się kimś.
0
@Damian11 Bez przesady... widziałeś Williamsa w innych meczach ??? czasami naprawdę się wyróżnia ;)
1
@Damian11 Santi Mina i Williams się nie łapią, ale jakiś Ceballos czy Mayoral się łapią? Ich talenty już eksplodowały?
Można i tak.. ^^
1
@Damian11 Jeśli większość z tych graczy spełni oczekiwania to Espana znów może zawojować piłkarskie boiska
0
@Damian11 Roberto by nie ogarnal sam na DMie.