- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1329 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1329 Culés
0
Wszyscy się tak cieszycie z tej wtopy Realu, a ja szczerze mówiąc mam nadzieję, że ich nie wykluczą. Jeśli odejdą im mecze w PK to będą mieć dużo mniej minut rozegranych od nas, dlatego w interesie Barcelony jest pozostanie Realu w tych rozgrywkach i to jak najdłużej.
34
@sidzej A co Ty mowisz. Trzeba sie cieszyc bo to wielka kompromitacja. Zadne bedziemy bardziej zmeczeni. W pierwszej rundzie i tak kazdy gra z trzecioligowcami, wiec zmeczenie zadne. Rok temu od razu po tej rundzie dostali Atleti, ktore ich pyknelo. I co? Wlasciwie zagrali pierwszym skladem raptem dwa mecze w PK, reszte mogli sobie odpoczywac. A jak sie skonczylo to kazdy wie.
3
@sidzej Ty tak powaznie? Ile wiecej meczow rozegramy? ha:D Tym bardziej, ze w PK gramy okrojonym skladem. Jestesmy Barcelona!
8
@sidzej O czym Ty gadasz? W 2008/09 odpadli z Realem Union.2009/10 z Alcorconem.Rok temu z Atletico i co? dało im to coś?
4
@sidzej A ja niemądry kibicowałem w zeszłym roku Atletico w 1/8...
Co za nonsens - nie wierzę, że w ogóle ktoś poleca ten komentarz
Jest też coś takiego jak morale, które po takim cyrku może uderzyć wręcz o ziemię + dolicz do tego ogólny ferment, który rozejdzie się nie tylko po szatni ale i po całej Europie - a im do końca sezonu przyjdzie grać z łatką frajerów, którzy na mecz z 3ligowcem wystawili nieuprawnionego zawodnika i na własne życzenie usunęli się z krajowego pucharu.
Ale racja trzymajmy kciuki by Real zagrał te kilka spotkań więcej, z czego większość i tak wypadała w przerwie w LM.
3
@Krzysztof_FCB O no wlasnie. Do tego dochodza jeszcze moralne, ktore teraz juz musza siegac dna. Wspaniale.
3
@Krzysztof_FCB Amen.