- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
8
Czytałem ten wywiad z Arbeloa i stwierdzam, ze to jest taki typowy mierd z klapkami na oczach. Nie dość, ze gość jest cienki jak siki pająka, grzeje ławę w realu, nie jest powoływany do reprezentacji to jeszcze gada jakieś pierdoly o wielkości realu. W ogóle jest strasznie bezczelny bo mówi, ze to mierdy mają rację jeśli chodzi o sprawę Czeryszewa . Czy oni nie mają w ogole honoru i nie mogą się po prostu przyznać że dali dupy ? Przecież takie ciągle pójście w zaparte jest żałosne, a tłumaczenie się ze się czegoś nie wiedziało jest śmieszne. Boże jak jA nienawidzę tego marnego klubiku. Niech się cieszą ze ograli amatorów ze Szwecji bo jak przyjdzie gra z kimś lepszym to znowu będzie gwałt i gruby out razem z Penaldo.
1
@MaTt_BarcaFan I ten mierd był zawodnikiem pierwszego składu reprezentacji, która zdobyła ostatnie ME. Nienawiść przez Ciebie przepływa, niedobrze XD
0
@RaulGarciatoGbur Noo był, ale to nie zmienia faktu, ze teraz jest slaby i jest w dodatku mierdem z klapkami na oczach. I tak zgadza się nienawidzę białych strasznie ale akurat napisałem prawdę o Arbeloi i sprawie z Czeryszewem.
0
@MaTt_BarcaFan Sprawa z czeryszewem jest podobna w pewien sposób do tej z neymarem. Barca też się upierala że kosztował 57mln, pomijam to że był wart każdego gorsza, to też nie było jak żeby powiedzieć prawdę, to samo z realem. Oby dwa kluby zachowują się komicznie w tych sytuacjach