- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
1
Jeśli ktoś chciałby wiedzieć,to Sojerrrr i MESSIah16 nie mają banów na tej stronie...
0
@ViscaBarca123 Każdy o tym wie.
0
@wojto No chyba nie każdy.
6
@ViscaBarca123 Przecież każdy o tym wiedział. Innej odpowiedzi nie można było się spodziewać. Po prostu wsiąkli jak kamień w wodę i nie dają znaku życia. Albo są tak zajęci, że nie mają czasu wchodzić na FCBarca.com, albo po prostu im coś się stało.
5
@Piotr,1985 Mam nadzieję,że są tak zajęci. :)
2
@ViscaBarca123 Nie każdy ma czas by siedzieć kilkanaście godzin na stronie tak jak Ty, ludzie mają dużo obowiązków (:
0
@ViscaBarca123 Oczywiście ja też mam taką nadzieję i pewnego dnia moje piękne oczy ujrzą ponownie ich komentarze na tej stronie:)
5
@wojto Skąd wiesz, że On nie ma? Ja też godzinami przesiaduję i dyskutuję na tej stronie, a obowiązków mam więcej, niż może Ci się wydawać.. brak JAKIEJKOLWIEK oznaki ze strony użytkownika to nadmiar obowiązków? Na pewno by znaleźli chwilę, by się udzielić.. wariant użytkownika Piotr1985 mimo iż nieciekawy, to niestety też prawdopodobny.. nie sądzę, by wynikało to z obowiązków.. nie sądze, by było ich na tyle, by przez tyle czasu nie wejść na te głupie dwie minuty i coś skomentować..
1
@wojto A myślisz,że ja nie mam obowiązków?Ja po prostu ze wszystkim się wyrabiam.Ale oni mogą mieć tych obowiązków znacznie więcej. :)
3
@ViscaBarca123 Ja przykładowo się z niczym nie wyrabiam, obowiązków od groma, pracy jeszcze więcej, ale tutaj nie da się nie wejść co jakiś czas nawet na chwilę ;p