- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1121 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1121 Culés
1
Czy sa tu jacys kibice skokow? Co myslicie o sytuacji polskich skoczkow? Dajecie jakies szanse na urotowanie tego sezonu ?
1
@kuba1624 Myśle,że Kruczka powinni pożegnać.To jest jakiś cyrk co oni skaczą.
1
@kuba1624 Myślę że Stoch zacznie skakać jak na mistrza olimpijskiego przystało i już od turnieju 4 skoczni będzie coraz wyżej, a reszta będzie regularnie punktować i wskakiwać do I dziesiątki, taką przynajmniej mam nadzieję
1
@kuba1624 Jeżeli sezon będzie tak wyglądał do końca jak teraz. Czyli drugi beznadziejny (nie licząc Stocha wygranych w poprzednim) to żegnamy Kruczka. Zresztą kadra to nie tylko Stoch, czemu tylko on ma walczyć o wysokie lokaty?
1
@kuba1624 Cóż, fatalna sytuacja. I w głównej mierze mam tu na myśli Kamila, Piotrek też nie zachwyca. W Kubackim byly duże nadzieje po letnim grand prix a tu na razie bez polotu. Klemens i Stefan skaczą na miarę swoich możliwości, są naprawdę fajne przebłyski ale chciałabym czegoś więcej. W każdym razie, dobry jest fakt, że nasi skoczkowie kwalifikują się do konkursu i później większość z nich do 2 serii, zły natomiast jest fakt, że przeważnie, bo nie zawsze, kończymy po za czołową 10, o podium już nie mówiąc. A szkoda, bo chłopaki mają potencjał i widzieliśmy to nie raz ale w tym sezonie machina nie działa jak tak powinna.
2
@kuba1624 Czytając i widząc dzisiejszy wywiad z Kamilem to bardzo niepokojące, widac po nim wielki smutek i to co mówi ze dawno nie było tak źle i ze czuje się fizycznie super a psychicznie jak siada na belce to ma nogi z waty to nie brzmi to dobrze , wierze w niego oze po prostu potrzebuje więcej czasu , każdy może mieć gorszy okres , co do reszty naszych to u nas wszystko idzie jak po sznurku , jak idzie Kamilowi to reszta idzie za nim i tez skacze dobrze , jak jemu nie idzie to reszcie tez , coś trzeba zmienić ,
0
@Klaudix Ja mysle ze Klemens to raczej skacze sporo ponizej swojego bardzo duzego potencjalu. Stefan ok. Kot i Ziobro to zawodnicy na druga 10,Zyla przelom 10 i 20 Kubacki to w sumie dla mnie zawodnik ktory jest mistrzem treningow a w zawodach zazwyczaj klapa. No i Kamil to oczywiscie swiatowy top,on powinien regularnie byc w top6 i walczyc o zwyciestwo. To jest jedynie moja subiektywna opinia ;)