- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1912 Culés
11
Ciekawe co Żoze wybierze, angielskie gazety informują, że ma objąć Utd, a madryckie, że real.
Osobiście wolałbym, żeby Portugalczyk nie wracał do białych, bo znowu GD to będzie jeden wielki syf. Ostatnio (wyjąwszy drobne złośliwości) klasyki w końcu wyglądają jak normalne mecze.
10
@blue_shark Ale trzeba przyznać, że za Jose emocje były większe.
2
@blue_shark Największy burdel Mou miałby znów w domu. Synowi to chyba, by wszystkiego zakazał jakby mu Jr krzyczał "VeB!" :D
1
@blue_shark Charakterem bardziej pasuje do Realu, osobiście wolałbym, żeby nie przechodził do Realu bo to wiąże się z ponownym psuciem atmosfery każdego derbowego spotkania, zrzucania winy na sędziego, wojny psychologiczne, przepychanki słowne itd. Byli teraz inni trenerzy i nie było tego niepotrzebnego ciśnienia w mediach, na konferencjach, wszystko odgrywało się na boisku. W przypadku Mourinho rozwiązywanie spraw na boisku bardzo rzadko ma miejsce- ważniejsze jest robienie szumu.
Czy do ManU przejdzie to też dla mnie jakoś nie grają te dwie rzeczy ze sobą, ten człowiek pasuje do klubów typu Chelsea, PSG, Real (ale tak jak wspomniałem nie chciałbym go u Królewskich), tam gdzie są pieniądze i wielkie gwiazdy.
3
@Qlewer Mi też Jego sposób bycia nie pasuje do Utd, sądzę, że raczej wybierze real - choć bardzo bym tego nie chciał. A to spowoduje, że klasyki znowu będą brzydkie, pełne przepychanek, pyskówek i całej tej brudnej atmosfery. Strach pomyśleć jaka zemsta spotkałaby Pique za Jego tweety.