- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
maroon
3
@Bykunn Z jednej strony tak to oczywiście wygląda, ale z drugiej widząc nastawienie prokuratury... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Roobo
11
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
14
1640 dni po mojej rejestracji na tym portalu! Ale ten czas leci, niesamowite, a pamietam jakby to było wczoraj ;). Z Barcelona w sercu do końca! Pozdrawiam wszystkich kibiców naszej Blaugrany, oby nowy rok dla wszystkich był szczęśliwy! Tak jak dla naszej drużyny, Ardy, Vidala i Rafinhi, żeby kolejne 3 trofea w maju przybyły do naszej gabloty klubowej! ;). Ot takie moje miłe słowa poświąteczne, dobranoc wszystkim! ;).
21
@Keenone *1670
W 1670 dni na tej stronie dodałeś 23 komentarze...Ja przez ostatnie 13 godzin dodałem 30 komentarzy. :)))
0
@ViscaBarca123 E tam.. .. ja przez 118 dni dodałem ich prawie 2800.. ^^
1
@ViscaBarca123 Nikt w historii tej strony nie pisał tyle co Ty.
1
@derlis Ja akurat bardzo lubię się udzielać na tej stronie i piszę dużo komentarzy.Po prostu strona jest tak genialnie zrobiona,że aż chce się tu spędzać czas. :))
1
@Michal1995 Nie wiem...zawsze lubiłem tu dyskutować i pomimo tego,że dużo tutaj piszę potrafię wyrobić się ze wszystkimi obowiązkami... :)) To już akurat nie moja wina,że gdy wchodzę na internet,to pierwsze co robię,to wchodzę na FCbarca.com... :)
0
@ViscaBarca123 U mnie to nie jest do końca kwestia spędzania tu sporej ilości czasu.. wbijam regularnie, ale na krótszy czas.. rzadko kiedy siedzę tu np. godzinę.. ilośc moich komentarzy wynika z tego, że dużo razy brałem udział w nieco dłuższych dyskusjach.. : )
0
@Michal1995 IJa tylko 1150 :)
1
@Michal1995 LOL LOL pisał też dużo potem dostał bana.
0
@DonAndresFCB Ale komentarze użytkownika ViscaBarca123 są o 10 klas wyżej niż komentarze użytkownika Lol Lol
0
@ViscaBarca123 Haha, szczerze nie jestem osoba, która często udziela sie na takich serwisach, ale stwierdziłem ze pora to zmienić ;). Ale Twoje komentarze zawsze wnoszą coś ciekawego i czytam je z zainteresowaniem ;).