- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
8
Chyba jestem jedyna osobą która na sylwestra zostaje w domu :) (i to z własnej, nie przymuszonej woli :D )
9
@louitv Ja też zostaje w domu i też z własnej woli ;)
5
@sidzej Więc nie jestem sama :)
7
@louitv Ja rowniez siedze w domu :)
4
@kuba1624 Pewnie wszyscy teraz o nas myslą, ze jesteśmy lamusy i nikt nas nigdzie nie zaprosił haha :D
0
@louitv No pewnie tak :P
3
@louitv Wolę być lamusem, niż pijanym obdartusem :D
0
@sidzej otóż to:D
0
@louitv Nie martw się, ja też... :) Opcje, jakie na sylwestra mam, są mało zachęcające i do bólu nie chce mi się nigdzie dziś łazić... :D
Jeszcze parę lat temu, przepuszczenia sylwestrowej imprezy bym sobie nie darował, a teraz to jakoś mnie do niej nie ciągnie... :P
0
@louitv pociśnięte :D ,heh no ja rok temu siedziałem,w tym roku jednak chcę troche poszaleć : ) no ale tak jak ktoś napił nie tak jak co nie którzy że potem nie pamiętają co się działo xD
0
@boojan27 Ja to w ogóle nie przepadam za imprezami. Nie cierpię tych wszystkich disco klubów, gdzie w zasadzie większość moich znajomych spędza weekendy. Taka wiocha, że wolę często zostać w domu.
1
@sidzej Klubów też nie lubię. Popijawka w miłym gronie znajomych, to co innego, ale szlajanie się po klubach nigdy mnie nie zachwycało, a teraz już zupełnie mi się przejadło.
1
@boojan27 Ja tak samo i wcale sie nie martwie własnie ze względu na to, że zostaje w domu z własnej woli, chociaz miałam zaproszenia i dla mnie bedzie ok :p
0
@louitv Ja mam kilka zaproszeń, ale nigdzie nie chce mi się wychodzić :)
0
@louitv Nie jesteś jedyną, ja też zostaję w domu, miałem jedno zaproszenie na wynajętą salę ale nie interesuje mnie impreza gdzie znam 5 osób z 50 :D