- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
52
Ostatnio zrobiła się afera z powodu wyczynów prędkościowych Jamesa a to wszystko przez to, że Real Madryt z powodu ostatnich licznych niepowodzeń w sekcji piłkarskiej zamierza teraz otworzyć sekcję rajdową i wprowadzić swoją markę do Formuły 1. James trenował przed zbliżającymi się wyścigami i bił rekord czasowy na autostradzie przez co nie zauważył policji, która goniła go aż do samego ośrodka. W teamie ,,Real Madrid Racing'' James będzie jeździł z Benzemą który ma już niezbędne doświadczenie w sportach samochodowych, rozbijaniu aut i był zatrzymywany za szybką jazdę. Perez zapowiedział też, że planuje sprowadzić do swojego zespołu Vidala który jest prawdziwym specjalistą w ekstremalnej jeździe szybkimi samochodami. Podobno sam Benitez widzi ogromne szanse w madryckim teamie Formuły 1 i uważa, że duet kierowców Benzema-James zdetronizuje Hamiltona i Rosberga z Mercedesa i uda im się wywalczyć tytuł mistrzowski.
3
@Lukaq316 Hahaha mistrz :)
4
@Lukaq316 http://losblancos.pl/images/news/Florentino_y_Fernando_Alonso.jpg
http://www.vezess.hu/data/cikk/5/46383//3.jpg
Są już pierwsze transfery ! Florentino zakontraktował Fernando Alonso i Kimmiego Raikkonena!
3
@PatrychoO Skoro mówimy o F1 to my mamy Seba Vettela ;)
http://media2.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/012/161/size_640x360/7Q0O4457.v1329688888.JPG
Myślę ze Coco i James będą mieli problem z Vettelem który odrodził się w Ferrari, ale zawsze warto próbować.
0
@Lukaq316 Cristiano jest wściekły.W końcu to on rozbił największych hajs,dlatego on razem z Vidalem utworzy drugi duet