- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
6
Ramos- fejm za banie w finale będzie go trzymał w 11 roku nawet jak Real spadnie z ligi .
Neuer- co ten przemądrzały dojcz który z ogórami z Bundesligi świruje pawiana a w LM Messi ośmiesza go jak chce robi w tej jedenastce zamiast Bravo który miał sezon życia i jako zawodnik zdobył najwięcej pucharów w 2015 roku.
Widać jaka fala dieciarni tu głosowała.
0
@matthew230 Ronaldo juz chyba po raz 10 w tje jedenastce - a Messiego np. nie wybrano w 2013 roku - co tez jest spora porazka tego glosowania.
1
@matthew230 A czy Ty wiesz w ogóle na jakiej zasadzie wybierana jest ta 11stka? Głosują ludzie na całym świecie, kibice różnych klubów i różnych piłkarzy i jest to konkurs popularności co nie zawsze przekłada się na rzetelność. Jak inaczej chcesz wybrać 11? Może weźmy od razu głosy kibiców tylko Barcelony i ustawmy wszystkich naszych piłkarzy na piedestale wtedy będzie dobrze? :) wyluzuj już drużyna jest dobra i nic tylko się cieszyć, że jest w niej tylu naszych piłkarzy.
1
@Toretto Jedenstka jak jedenastka - ale ciezko dobrac idealna bo kazdemu zawsze cos moze niepasowac. Fakt, ze akurat za ten rok wiekszosci pilkarzom Blaugrany nalezy sie to miejsce.
wg mnie to jest dobra jedenastka:
Jedenastka 2015 roku według dziennikarzy „L'Equipe”:
Manuel Neuer – Philipp Lahm, Thiago Silva, Gerard Pique, David Alaba – Ivan Rakitić, Sergio Busquets, Andres Iniesta – Neymar, Lionel Messi, Luis Suarez.
Tutaj wprawdzie tez jest Neuer, ale w pomocy jest Busquets, a w ataku jest Suarez za Cra. Jest tez Thiago Silva/ Rakitic/ Iniesta (ktorzy moglbiy byc ewentualnie wymienieni), ale jednak Buquets i Suarez to byly wazne ogniwa i ich bardzo brakuje w jedenastce UEFA.
0
@Toretto A czy Ty w swojej mądrości nie zauważyłeś, że napisałem ,,Widać jaka fala dieciarni tu głosowała.'' co wskazuje na to, że wiem jak przebiega głosowanie? I co ma bycie kibicem Barcelony do tego jak ktoś głosuje. Oczywiście są tacy którzy najchętniej widzieliby tylko zawodników swojego ukochanego klubu w tej 11 ale to mija się z sensem tej nagrody bo wychodzi, że jest to konkurs popularności. I oto taki Juventus ma jednego przedstawiciela choć wygrał dwa puchary i był w finale LM podczas gdy Bayern z jednym pucharem ma 2 a Real który nie wygrał NIC i ma 3. Nie, ta jedenastka nie jest dobra chyba, że oceniasz po zadowalającej ilości piłkarzy Barcelony. Czekam z niecierpliwością na ten rok i mam nadzieję, że taki Ronaldo pożegna się z podium ZP za rok 2016 :PP
0
@matthew230 Jeśli CR będzie grał tak jak teraz to całkiem możliwe :p aczkolwiek nadal będzie popularny i obawiam się, że dzięki temu pozostanie na podium jeszcze ze 2 lata. A co mają puchary i zdobycze klubowe do nagród dla pojedynczych popularnych jednostek. Jeśli mielibyśmy patrzyć czysto statystycznie to najlepszym obrońcom powinien zostać Jagielka, a najlepszym napastnikiem bas Dost. To chyba również mijałoby się z celem ;p a skoro najwięcej głosów zdobyli Ci a nie inni zawodnicy to znaczy ze najwięcej ludzi jest z takiego głosowania zadowolonych.