- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1514 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1514 Culés
0
Mam ochotę rozpocząć nową karierę w FM16. Macie jakieś swoje ulubione kluby z dolnych lig dostępne w grze? Chcę rozbudować znowu coś od podstaw.
0
@jacobFCB Betis z 2 ligi-Fundamenty na solidną ekipe ;)
0
@jacobFCB Real Madryt Castilla
1
@Rysiu Spróbujemy :)
0
@jacobFCB Mi osobiście fajnie się grało Parmą. Wziąłem sobie na start niską licencję, zacząłem od Parmy, która jest bodajże w 3 lidze włoskiej no i jechałem pomału w górę, przy tym dbając o swój rozwój i prosząc zarząd o kursy trenerskie. Po awansie do Serie A i utrzymaniu się, zrezygnowałem z posady i Leicester mnie przyjęło. Niezły sezon miałem - w lidze tylko 9 miejsce, ale wygrałem Ligę Europy. Drugi sezon słabszy - tylko 7 miejsce w lidze oraz 1/8 LM, no i w pucharach krajowych - finał FA CUP przegrany z Liverpoolem, oraz półfinał drugiego pucharu. Potem dostałem propozycję z Tottenhamu, którego trener spuścił na 12 miejsce w tabeli w styczniu - lekko się wykaraskałem i wyszedłem na 6 pozycję dającą prawo do gry w LE. Obecnie mam 2022 rok i dalej prowadzę Tottenham - bez pucharów niestety póki co, ale solidnie (nawet bardzo solidnie). Przymierzam się do wygrania LE, bo mam półfinał i 1 mecz z Ajaxem 3:2 na wyjeździe wygrany oraz 3/4 miejsce w lidze też realne. Potem chciałby w Hiszpanii coś zwojować - ogólnie za cel sobie obrałem dojść małymi krokami do Barcy i z nią zdobywać puchary (sextet).
Polecam taką karierę, ja już gram od...wyjścia FM'a :D i dalej mi się nie nudzi.
0
@jacobFCB Sorka-Ja Betisem grałem w 15 ale w 16 też powinno być całkiem spoko ;)