- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
3
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
13 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
7
http://magiafutbolu.pl/upload/20160120093759uid93.jpg
Tak prezentuje się najlepszy piłkarz BPL z poprzedniego sezonu:)
3
@Piotr,1985 Przestań spamować ciągle obrazkami z tamtej strony. Jesteś tam redaktorem czy co, że ciągle udostępniasz obrazki z tamtej strony?
0
@N11 W jakim sensie spamuje ?
3
@samo306 Nie wiesz co to znaczy spamować? Ciągle co wejdę na tę stronkę a wejdę z 3-4 razy w ciągu dnia i przejrzę komentarze to widzę cały czas "magiafutbolu". Rzygać się już tym chcę, pamiętam kiedyś był tu taki jeden co udostępniał też te obrazki, ale innej strony.
2
@N11 Kurde czy ja Ci mówie co masz pisać? Nie także Ty też tego nie rób. Nie rozumiem tego czepiania się co kto ma robić na tej stronie. Będę to robił i na pewno nikt mi tego nie zabroni, także daruj sobie takie komentarze:)
2
@Piotr,1985 Jeżeli data twoich urodzin się zgadza to musisz mieć nudne życie, że nie masz nic innego do roboty oprócz spamowania gimbusowskimi obrazkami dzień w dzień.
Bez pozdrowień.
3
@N11 Wiem co to znaczy spamowac i nie rozumiem dlaczego ty okreslasz to spamem.
Przez chwile pomyslalem ze rzeczywiscie moze caly czas wkleja ale patrze na jego profil i w ciagu doby dal 2 linki z magiifutbolu z czego jeden to wypowedz Ardy ;)
Tak na marginesie : A mnie sie rzygac chce jak 100 osob wkleja to samo i czasami trzeba przewijac do usranej smierci zeby cos normalnego poczytac :)
1
@samo306 Ale każdy może wejść sobie na tą stronę, jak chce coś zobaczyć. Nie trzeba spamować co chwile tymi linkami z magii...
0
@LewyMilik Dla mnie każdy może pisać sobie co chce, ale co za dużo to nie zdrowo :P
3
@Piotr,1985 "Kurde czy ja Ci mówie co masz pisać?"
Okej, ale dlaczego w ostatnim wersie dajesz taki tekst:
"także daruj sobie takie komentarze:)"
Gdzie tu logika w tym co piszesz? Ogólnie to jak przeczytać dwa razy twoją wypowiedź to ona sama się wyklucza.
1
@Piotr,1985 A mi się podoba, na tamtej stronie siedzieć się nie chce, a na LR zawsze przyjemnie i przy okazji od czasu do czasu cieszy moje oko taki link. Wiadomo, że nie każdy musi tolerować, ale cóż, jest to już chyba jego problem. Poza tym można się tym z kimś podzielić, wtedy jest zręczniej i lepiej. No, ale cóż, ludzie się różnią i upodobania również, zatem gdybym był adminem to zamknąłbym ten temat, bo jest zbędny, a i obie strony mają wiele racji.
3
@Moonlight Też chciałbym mieć tylu adwokatów.