- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1005 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1005 Culés
0
Bardzo ciężko teraz o półfinał może być. Norwegia i Francja obecnie 6 punktów, my mamy 4 punkty. Norwegia zagra jeszcze z Francją, no ale i my mamy ciężkich Chorwatów do pokonania. Będą pewnie liczyć się bramki...ale my ich mamy mało, a w zasadzie najmniej. Ta 1 bramka z Macedonią, no i niby 6 z Francją to daje nam 7. No ale Norwedzy i Francuzi mają zdecydowanie więcej, będzie ciężko - musielibyśmy liczyć na jakiś mocny nokaut w meczu Francja - Norwegia dla jednych lub drugich (5-10 bramkami różnicy), a sami musimy wygrać przynajmniej 5 bramkami z Chorwacją i Białorusią...
1
@Kubix93 wygrana z Białorusią,Norwegia ogrywa Francje i mamy niemal pewny awans,optymistycznie :)
0
@Kubix93 Norwegia 6, my z Francją 4.
0
@SuperPatsonFCB i chorwacja chyba co nie :P ale mamy zaległy mecz
0
@SuperPatsonFCB A tak - mała pomyłka. Ale tak czy siak musimy wygrać pewnie 2 swoje mecze i liczyć, że Francja rozniesie Norwegów 5-10 bramkami.
0
@Kubix93 Mamy +5,a Norwegia +7.Nie jest źle,bo Norwegia ma -5 z Francją
0
@Pressinho Tak samo jak my mieliśmy -5 z Francją mieć :D
Musimy patrzeć w pierwszej kolejności na siebie, bo moim zdaniem Nor-Fra zakończy się blisko (2 bramkami różnicy jednych lub drugich), a więc my musimy roznieść i Białoruś i Chorwację.
0
@Kubix93 No wiesz mecz Nor-Fr moze tez sie zakonczyc 5-6 roznicy dla jednych bądź drugich, najważniejsze to wygrać z chorwacją i bialorusią min. 5 bramkami
0
@Kubix93 My graliśmy cały mecz w 7