- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
0
Myślicie, że w następnym oknie transferowym, zdobędziemy w końcu napastnika? Bo ja co raz bardziej przestaję w to wierzyć. Chyba najbliżej jest Sane, ale zamiast niego wolałbym już nawet Torresa.
0
@YTFann Mi to się Dybala marzy.. Ale nie wiem, czy zdołałby wygryźć któregoś z MSN.
0
@YTFann Wolisz wypalonego nie strzelającego i coraz starszego Torresa niż młody talent Sane?
Oprócz kasy, możesz wytłumaczyć mi dlaczego?
0
@Patrykesko Dybala jest za dobry na ławkę i za słaby do pierwszej 11
0
@Stinger Jak najbardziej mogę.
Jest tylko jeden powód, po kiego psuć Leroyowi karierę, a po za tym jest on słabszy nawet od Munira - nie ma co się czarować, w Schalkę pokazuje on tyle co nic.
1
@YTFann Dlaczego psuć karierę? Idąc tym tropem Barca powinna ściągać już tylko "dziadków" bo zepsuje im karierę?
Jest coś takiego jak rotacje, są kontuzje, zmęczenia, kartki także czwarty napastnik być musi i musi prezentować jakiś poziom.
Oczywiście jeśli Munir i Sandro nie zaczną błyszczeć (Munir coś zaczyna) to trzeba będzie sprowadzić kogoś na poziomie.
Skąd wiesz że w Schalke nic nie pokazuje? Sane jak to młody, czasem zagra gorzej, nonszalancko ale potencjał ma spory. Oglądam trochę B1 więc wiem co mówię.
0
@Stinger Jedyne co Sane ma lepszego o Munira to szybkość biegu.
Sane jest młodziutki więc potrzebuje gry, tak samo zresztą jak Munir i Sandro. A ja wolę, żeby te minuty, które miały by być przeznaczone dla Sane, zostały przeznaczone dla Munira/Sandro, czy w nie dalekiej przyszłości dla Alena Halilovicia (który jak wiadomo może grać na skrzydle) lub w jeszcze dalszej przyszłości dla naszego "koreańskiego przyjaciela".