- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
16
Faktycznie, konkursy skoków narciarskich nie wzbudzają już dreszczy.Nie ogląda się tego tak samo dobrze jak niegdyś. Tylko ja nie przypisuje systemowi rekompensat za wiatr aż takiego zabicia ducha tego sportu. Z mojej perspektywy, dlaczego? Bo za oknem było pół metra śniegu i dziesięć stopni mrozu, a teraz głównie wyblakła trawa i przebijające przezeń błoto. Bo Małysz i jego rywalizacja ze Schmittem, a następnie Hannawaldem to było coś. Bo byłem dużo młodszy i z kumplami na informatyce graliśmy ciągle w DSJ, a po lekcjach często szliśmy poskakać na skoczni ulepionej ze śniegu o punkcie konstrukcyjnym jakieś dwa metry. Wreszcie.. bo do oglądania skoków zasiadało się wtedy całą rodziną i to robiło klimat, a teraz wszyscy się porozjeżdżaliśmy bo taki jest już świat.
2
@Ratamahatta Idealnie. W sedno. To samo mi chodzi po głowie od jakiegoś czasu. Pamiętam jak swego czasu prowadziłem dziennik i notowałem każdy konkurs, kto które miejsce zajął. Jak w weekendy kiedy wybijała godzina skoków zostawiało się wszystko inne i siadało przed TV. Był inny klimat, zawodnicy z tamtych lat byli dla mnie bardziej mityczni niż Ci co są teraz. Z nimi wcale się nie utożsamiam... O wiele lepiej mi się patrzyło na skoki, które były mniej zaawansowane technicznie, zawodnicy skakali w śmiesznym kombinezonach, ale miało to niepowtarzalny urok. Żałuje że te czasy nie wrócą. Od kilku lat jak zaczyna się sezon łudzę się że znów to poczuję, ale nic z tego.
0
@Ratamahatta Był Małysz - Shmit
Nie długo będzie Prevc - Prevc
0
@Ratamahatta System rekompensat zepsuł skoki. Teraz Lars Bystoel nie wygrałby konkursu, bo z reguły zawodnicy z czołówki mają więcej dodanych punktów przede wszystkim za belke, która jest zmieniana praktycznie w każdym konkursie.
5
@Ratamahatta Chodźcie szybko Małysz skacze :D
Niedzielne obiadki..
Miałem dywan i skakałem mierzyłem skoki metrówką jak byłem mały :D Małyszem zawsze najdalej :D