- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
29
To ja się pochwalę w końcu moim herbem na ścianie w pokoju ( mały bonus):
http://i.imgur.com/1Owpfln.jpg
http://i.imgur.com/rYJMRrd.jpg
Na początku herb miał być kolorowy i malowany. Znalazłem jednak fajną naklejkę na Allegro, której kolory bardziej pasują do wystroju pokoju. Została założona po remoncie w maju 2014 i do tej pory wszystko trzyma idealnie. Jakby ktoś chciał sprawić sobie coś podobnego to gorąco polecam. Każdy kto ją pierwszy raz zobaczył u mnie robił wielkie "WOW" (nawet kibice Realu :P).
1
@scorpion93 haha no nieźle,swoją drogą,dużo lepsze takie niż kolorowa moim zdaniem :)...
Te książki,Piłka tylko ta poduszka coś nie pasuje :D
1
@scorpion93 Świetne!
Mogę prosić link do naklejki?
BTW. Mam identyczny kolor ścian więc wiem jak będzie to wyglądało :d
0
@Majestic hah cwaniak ma przykład,a mi się remont szykuję,chyba wiem jaki kolor wybrać :DD
9
@jackgozdo Naprawione! :)
http://i.imgur.com/2qRZ5eG.jpg
1
@scorpion93 oo proszę jak szybko :D kozacko :)
0
@jackgozdo Taki zbieg okoliczności :D No co poradzę :D
Ja już na szczęście mam to za sobą :D
1
@Majestic To ta:
http://allegro.pl/naklejka-naklejki-na-sciane-szablon-fc-barcelona-i4919508281.html
To też jest super:
http://allegro.pl/naklejka-na-sciane-barcelona-mes-que-250cm-gratis-i5784534809.html#imglayer
Wcześniej jak szukałem to czegoś takiego nie było. :D
4
@scorpion93 Dzięki za linki!
Kurcze obie są super...
Aż nie wiem co wybrać..
Chyba obie! :D
1
@Majestic Jak szaleć to na całego. :D Też brałbym obie, ale teraz tej drugiej nie miałbym za bardzo gdzie przykleić. :/
0
@scorpion93 Dokładnie :D I tak też chyba zrobię. Miejsce na takie rzeczy zawsze się znajdzie :)