- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
0
masakra ten czarno biały styl stron, oczy od paru minut nie mogą mi się przyzwyczaić
32
@hoeniker To wyjdź jak Ci się nie podoba. Zmarła prawdopodobnie najważniejsza osoba w historii Barcelony i nasza redakcja zachowała się świetnie zmieniając strone na takie kolory. Teraz piszę do redakcji, zostawcie taki wygląd jeszcze na 2 dni.
0
@hoeniker Masakra to są te wasze komentarze , umarł ktoś najważniejszy i wypadało by się jakoś zachować a nie ,że was bolą oczy od strony , oddajmy mu jakoś hołd.
4
@wachaFCB no brawo - nawet opinii nie można wyrazić o stronie bo to tak jakbym miał coś przeciwko czczeniu zmarłego
3
@BarcaInfo są typy ludzi którzy na śmierć reagują wyciszeniem się i mają pamięć w głowie - inni się z tym obnoszą, ustawiają sobie statusy i czarne wstążki na profilach na pokaz
0
@hoeniker ''Na pokaz''. Pewnie, a mój komentarz był dla lajków czy innych poleceń. Mój drogi, oddajemy hołd zmarłej osobie dodając takie wstążki przy nazwie strony czy zmieniając ją w taki kolory. A hołd jemu należy składać przez następne 50 lat. Minimum.
3
@hoeniker Są jeszcze tacy, którzy dzielą ludzi na takich albo takich...
1
@wachaFCB hołd to mu możesz oddać pisząc wspaniały tekst na jego temat albo przygotowując coś innego wielkiego a nie dla przykładu wstążką na zdjęciu profilowym - to nie hołd a pamięć na pokaz
ale rób jak chcesz - ja nigdzie żadnych działań nie skrytykowałem z powodu ich powodu ale wyraziłem zdanie jak to wygląda
0
@wachaFCB Z wszystkim się zgodzę ale najważniejszą osobą w historii Barcelony jest Messi.