- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1467 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1467 Culés
0
Kurdę, tak się zastanawiam nad wykupieniem PPV na gale PBN ale kłopot jest w tym że gran derby jest o podobnej porze jak ta gala właśnie a oczywiście el clasico ma pierwszeństwo u mnie. A jeszcze wcześniej mecz Liverpool-Tottenham. Pewnie mecz Barcy się skończy około 22 więc nie wiem czy jest sens płacić 40 zł za oglądanie końcówki PBN.
2
@krajana Nie wykupuj.
1
@krajana 4dyszki rozumiem zapłacić za bilet ale nie za możliwość oglądania boksu na nie najwyższym poziomie przed TV.
Na siłę wykup gdzieś dostęp np. na sopcast i odpal sobie na telefonie albo laptopie i wyjdzie ci 8 razy taniej, a po meczu laptopa podłącz do TV i masz transmisje.
5
@krajana Przecież to całe PBN jest tak przereklamowane, że nie warto kasy tracić.
0
@krajana Płacić dodatkową kasę to już jest komedia,a co dopiero za walkę gości u schyłku kariery.
0
@Gaucho Nie wiem co masz na myśli pisząc o gościach u schyłku kariery. Jedynym takim jest Adamek a reszta walk zapowiada się naprawdę solidnie. Interesuję się boksem i naprawdę po przeglądnięciu karty walk, byłbym w stanie zapłacić te 40 zł ale raczej tego nie zrobię z racji tego że po prostu w tym czasie będzie gran derby i szkoda płacić kasę za coś czego się nie oglądnie w całości : )
0
@krajana Mam tu na myśli tylko Adamka oczywiście,a reszta nie jest na takim poziomie żeby płacić dodatkowe 40zł za oglądanie ich walk.Te PPV w ogóle jest dla mnie śmieszne,jeśli o taką galę chodzi to bez problemu powinno się ją obejrzeć na otwartym polsacie.
0
@Gaucho Wystarczy pokombinować, jeżeli oglądasz taką gale w gronie znajomych i jeżeli wszyscy się złożą to praktycznie oglądasz to za darmo.
0
@krajana Tak wiem ale ogólnie chodzi mi o to,że te PPV jest przesadne.Kiedyś walki takich legend oglądało się bez problemu,a teraz...co ten pieniądz robi ze światem...