- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
5
Podobno Adamek "już wraca na ring" bo został oszukany werdyktem z Moliną. Czeka tylko na wygraną jego adwokata w sprawie okradzenia go z wygranej w walce. Ludzie ileż można robić z siebie pośmiewisko...
0
@marcinos Adamek upadl juz za samo dno. Chodzi mu tylko o pieniadze. Pamietam jak po przedostatniej walce krzyknal po walce przez mikrofon: "mam odchodzic"? A malo kto wlasciwie krzyknal "nie" i on od razu pewny siebie myslac, ze caly stadion krzyknie: "no to nie odchodze"
0
@Cruyffista Adamek przechodząc do wagi ciężkiej w jakimś wywiadzie sam powiedział, że dla niego jednym z głównych powodów dla, których chce zmienić kategorie wagową jest możliwość zgarnięcia zdecydowanie lepszej kasy.
2
@marcinos Niech wraca, chętnie postawię na jego przeciwnika.
0
@marcinos A info skąd? Z onetu? Z tego co wiem(interesuję się boksem bardzo) Adamek nie bierze pod uwagę powrotu na ring nawet jeśli unieważnią walkę z Moliną.
0
@Bamek94 Nie czytam niemieckiego Onetu a to, że nie bierze pod uwagę też czytałem gdzieś ale nie pamiętam gdzie ale widać szybko zmienił zdanie przeliczył domowy budżet i chyba z obliczeń wyszło mu, że pośpieszył się z tym końcem kariery.
0
@marcinos a czego się spodziewasz po kims dla ktorego największymi autorytetami są Ojciec Dyrektor i Jarosław K?
0
@marcinos Ja osobiście chciałbym pożegnalną walkę Adamka, sędzia tragicznie potraktował, gdyby pozwolił mu odejść do narożnika, w minutę doszedłby do siebie i w swoim stylu potańczyłby 2 rundy i wygrał to na punkty... Ale Jankowiak już nie pierwszy raz takiego babola zrobił, sędzia, który strasznie panikuje przy nokdaunie nie powinien sędziować takich walk, w Ameryce bo go za to pewnei wyrzucili z pracy...
0
@Bamek94 Właśnie chodzi o to, ze Adamek już miał podobno kilka takich pożegnalnych walk np. ze Szpilką, przegrał więc potem znalazł sobie półżywego Saletę do obijania teraz też miał kończyć jak przegra ale jednak chyba dalej mu mało :)