- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
24
Moim zdaniem mecz w naszym wykonaniu był dobry, nie wiało nudą, u niektórych widziałem sporo determinacji, a i akcji Barcelona stworzyła sobie sporo. Momentami brakowało szczęścia, detali. Na pewno dzisiaj ujrzeliśmy inne oblicze Dumy Katalonii niż w ostatnich spotkaniach. To cieszy i tyle z pozytywów. Z negatywów to niestety, ale nasza ławka rezerwowych prezentuje się blado, żeby nie rzec tragikomicznie i nie dziwię się, że Lucho nie dokonał roszad. Ewentualne zaprzepaszczenie tytułu może śmiało kandydować do sportowego frajerstwa dekady. Oczywiście wierzę w chłopaków, w to że się otrząsną z taśmowego amoku tracenia punktów i zatryumfują na koniec sezonu, ale niestety szansę są niewielkie. Jeśli sami się nie kopną w tyłki, przed lustrem nie powiedzą - doprowadziliśmy się do śmieszności, to wątpię, aby narodził się z tego materiału mistrzowski zespół w tym sezonie. Przyczyna tkwi w psychice, a upadek z wysokiego konia boli najbardziej. Nie tylko kibiców, samych profesorów piłki jeszcze mocniej. Możliwa solucja? Dość pitolenia, robienia z siebie internetowych śmieszków, żebraniny o kontrakty. Nie powinni komentować w mediach swoich występów i obiecywać gruszek na wierzbie. Tylko murawa, tam mają wyjątkową okazję by przemówić. A jeśli pomimo walki się nie uda? Nie będę miał im tego za złe, najważniejsze to podjąć rękawicę i ze sceny zejść może i pokonanym, ale z honorem.