- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1484 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1484 Culés
11
Co do Neymara - ten chłopak bardzo mnie irytuje tym swoim schodzeniem do środka i holowaniem piłki. Owszem, bardzo często jest faulowany i w ten sposób wywalcza rzut wolny dla drużyny ale ile to razy przez te holowanie straciliśmy okazje na kontrę lub nie widział lepiej ustawionego partnera. Jestem zwolennikiem jego talentu ale on nigdy nie powącha nawet "pięty" Messiego. Miał udaną pierwszą rundę, od stycznia gra strasznych piach i gdyby nie brak solidnych zmienników na ławce to już dawno powinien oglądać swoich kolegów z ławki rezerwowej. Brazylijczyk nie ma już 18 lat, mimo że wciąż jest młody to chyba już powoli czas aby dorosnąć.
0
@krajana Nie znasz nie oceniaj
0
@krajana "ten chłopak bardzo mnie irytuje tym swoim schodzeniem do środka i holowaniem piłk"
Rozumiem ,że do Leo masz też o to pretensje? W taktyce Enrique Neymara i Leo musza i chcą schodzić do srodka gdybyś nie zauważył. W Brazylii Neymar też ma taką role jak Leo w Barcy ,że bierze się za rozgrywanie. Taka pozycja lidera.
Zauważ,że przy tych zejściach ich pozycje zajmują albo Iniesa z Alba , a z drugiej strony Ivan z Alvesem.
To zejście do środka nie bierze się z przypadku.
1
@MarioVeB! Ale zbyt czesto Neymar holuje pilke do czasu az zabierze mu ja rywal zamiast wczesniej podac do Iniesty czy w ogole kogokolwiek. Wczoraj taka sytuacja sie powtorzyla z 5 razy.
0
@fcbcampeones0809 Zbyt często holuje hmm ciężko to stwierdzić skoro dostaje od Enrique takie założenia by brać gre na siebie. Raz poholuje raz nie bywa