- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
5
Atletico w ostatnich dwóch latach parę razy znalazło sposób na Real.
Psychicznie też będą gotowi. Mają naprawdę wszystko by wygrać ten finał i przejść do historii.
Marzę by ten finał był pięknym podsumowaniem pracy Diego w Atleti. Zasłużyli na to i oby zrobili ten ostatni wielki krok. W przeciwnym razie do końca życia Atletico będzie musiało funkcjonować z myślą że przegrali dwa finały LM z największym rywalem.
Wątpię by był jeszcze trzeci raz taki finał. To może być ostatnia szansa.
1
@Stig Jak Simeone zostanie to i 3 finał moze byc. Ekipa coraz lepsza :)
3
@lukas_0403 ale Real dojdzie do finału? Mocniejsza drabinka i odpadają. Teraz ledwo przeszli wolfsburg, drużynę która w obecnym sezonie jest ruchana przez większość mocniejszych niemieckich ekip...
1
@lukas_0403 Owszem może być, ale niekoniecznie już z Realem Madryt.
1
@lukas_0403 Właśnie kurde zamiast słabnąć, to jakoś coraz bardziej przekonująco to wygląda. Może nadzieja w tym, że zagubią troszkę swój styl, pójdą w jakieś wielkie i nie do końca przemyślane transfery? Może Simeone w końcu odejdzie, trenować kadrę?
Czy też jesteśmy świadkami narodzin wielkiej marki "z niczego"? To byłby ewenement (chyba, że "Lester" zacznie mieszać w LM...)
0
@Stig No z Realem to juz malo prawdopodobne raczej. Masz racje :)
1
@Korbel Lester to raczej watpliwe :) Za dobra obsada trenerska bedzie w wielkich klubach angielskich żeby ugrac Lige Mistrzów w nastepnym sezonie, a w tym jako debiutanci raczej nie dadza rady.