- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
7
Denis Suarez: "Gra w Barcelonie to marzenie każdego zawodnika.Barca to najlepszy zespół na świecie".[EP]
Ten transfer za małą kwotę bardzo nam się opłaca, Denis da dużą świeżość w pomocy i też może występować na lewy skrzydle czyli będzie można próbować rotacji i zmieniać Neymara ,że by trio MSN nie grało znów przez wszystkie mecze w sezonie.
0
@BarcaInfo Jakaś wielką fanką Denisa nie jestem, ale zawsze dobrze mieć kolejnego wychowanka w zespole i to jeszcze z szansą na grę.
1
@BarcaInfo Nie mam nic przeciwko Denisowi Suarezowi, a nawet jestem za. Bardzo mi się podoba jego gra w tym sezonie ale argument o grze na lewym skrzydle i rotacje za Neymara by MSN częściej odpoczywało do mnie nie przemawia.
Suarez ma przyjść? Okej, wzmocni pomoc ale napastnik TEŻ (a może przede wszystkim?) jest potrzebny i to nie taki w stylu Cesca ale "normalny".
0
@sidzej Wychowanka?
0
@sidzej Wychowanek w tym kontekście to mocne nadużycie.
0
@sidzej Jesteś za Celtą?
0
@sidzej Wychowanka Celty. :D
0
@ToWinaSedziego Może trochę nadużycie, ale jednak.
1
@Stinger No napastnik też jest potrzebny,nie chodziło mi tutaj,że tylko on ma być do rotacji dla MSN ale o to,że on też może być przymierzany do gry na lewym skrzydle.Kupno napastnika powinno być priorytetem na to okienko transferowe tak samo jak środkowego obrońce.
0
@sidzej No nie jednak. Trafił do nas mając 19 lat i rozegrał zaledwie 1 sezon w rezerwach. Może Neymar to też wychowanek?
0
@Razorek Może się trochę pospieszylam z tym "wychowankiem". Chodzi mi o to, że grał w rezerwach i fajnie będzie go mieć z powrotem.
A ten przykład z Neymarem to nie powiem skąd...