- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1109 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1109 Culés
1
Jak myślicie jutro Holender jeszcze się odbuduje na ostatni trudny etap na Giro, czy jednak o wygraną powalczą Włoch z Columbijczykiem?
1
@Socjopata Nie mogłem obejrzeć dzisiejszego etapu, Mógłbyś zatem mi streścić jego przebieg?
2
@tomasanet Na pierwszym podjeździe zatakowała druzyna orica greenedge, który rozbiła cały peleton w grupie znalazło się 6 kolarzy z czołowej generalki, jednak odjchali w 3 Nibali, Chavez i Holender, Majka stracił dystans i na zjeździe dołączył d niego Zakarin i Valverde. Niespodziewanie Holender wywalił orła nie mieszcząc się w zakręcie i dołączył do 3 z polakiem na czele, jednak musiał wymienić rower i stracił kontakt, zaraz po tym Zakarin zaliczył groźny upadek i złamał obojczyk, musiał wycofać się z wyścigu. Dzięki stacjom przekaźnikowym Astany i Orici Chavez z Nibalim powiększyli przed wspinaczką 2 min nad Holendrem i minutę nad Majką. Holender coraz więcej tracił, a Nibali przeprowadził atak po zwycięsto, Columbijczyk stracił 50 sec i jest nowym liderem, Majka z Valverde 2:10, a Holender blisko 5 min i spadł na 3 pozycje.
1
@Socjopata Wielkie dzięki.
Szkoda Kruijswijka, bo jechał dotychczas najlepiej. Jeszcze niby ma jakieś szanse na zwycięstwo, ale Chaves, a tym bardziej Nibali tej przewagi w jeden etap nie wypuszczą. Liczę na Kolumbijczyka, Majka pozostanie na 5 miejscu, bo Valverde to też doświadczony zawodnik.
1
@tomasanet Nibali też pokazywał już słabość w tym wyścigu, dzisiaj Chavez zrobił wszystko wcześniej żeby zdobyć koszulkę i myślę, że jego najgroźniejszym rywalem jednak będzie Kruijswijk, racja Majka cały wyścig pasywnie, ale moim zdaniem sytuacja wynika z tego, że nie ma żadnej pomocy z teamu i rywale są troszkę silniejsi, jutro zapowiada się mega ciekawy etap, bo wygrać może cała 3. :D
0
@Socjopata Dziwi mnie jedynie to, że Kruijswijk od razu nie zmienił roweru. Szkoda również Zakarina, bo jechał lepiej nawet od Nibalego, ale przytrafiły mu się dwa pechowe etapy. I jeszcze jedna uwaga dotycząca tego Giro. Czemu Kwiatkowski nie jeździ tak jak Jungels? Przecież warunki ma nawet lepsze i w drużynie jeździł tej samej. Oby tegoroczny Tour de France zakończył w top 10.
0
@tomasanet Nie zmienił od razu roweru, bo nie było blisko jego wozu technicznego. ;) Kwiatkowski to na razie jednodniowiec i nie spodziewałbym się jakiegoś wysokiego miejsca na TdF, bardziej jakiś wygrany trudniejszy etap.
0
@Socjopata Kwiatkowski w 2013 zajął już 11 miejsce w generalce, a po przyjściu do SKY jego umiejętności wspinania wzrosły. Geraint Thomas chociażby także był jednodniowcem, a rok temu jeździł po górach lepiej niż Contador.
0
@tomasanet No nie wiem w tym roku Contador mam nadzieję, że wygra TdF. :D