- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1538 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1538 Culés
1
Martino mowil ze Leo zagra ale nie mowil ze od poczatku :/ Mnie tez zrobil w konia ale spać nie idę bo znając życie teraz zanim usne bede się godzinę tłukł na łóżku z boku na bok :D Messi musi wejść na poczatku drugiej polowy a teraz polecam meczyk NBA wlasnie trwa druga kwarta.
1
@bixmix będzie 3-1 czy Cavs wyrównają? jak myślisz?
12
@bixmix Karwasz twarz barabasz, czekasz całą noc na występ najlepszego z najlepszych, a tu Martino uwalił nas na pyrke, jeno się pochlastać szarym mydłem po piętach, no cóż, najwidoczniej Leo nie czuje się na siłach, ażeby ciupać od pierwszej minuty meczora...i zaś ogromny ból rzyci. Tera trza od czasu do czasu luknąć na GSW contra Cleveland Cavaliers, ech by to chudy byk zayebał! :)
2
@Don-Corleone pozdrawiam panie kolego xD
9
@Culé a muerte Również serdeczne Pozdrawki :)
2
@Don-Corleone Men, ja tak samo czekałem na Mesjasza. A tu takie rozczarowanie ;(
10
@destro Na dodatek trzeci turniej z rzędu...kiedy to uszaty dostaje kontuzję - OMG i WTF! Ale najważniejsze jest to, żeby Albicelestes zainkasowała trzy punkty, a na występ Lijoła to trza jeszcze trochę poczekać, szkoda i tyle:/Pzdr
2
@Don-Corleone Najważniejsze żeby był w pełni sił. Jego czas na CA jeszcze nadejdzie a wtedy żaden wypierdek nie stanie na drodze Argentyny ;D
Pozdro, pozdro men, karwasz twarz barabasz xDD