- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1650 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1650 Culés
2
DO ABONENTÓW CYFROWEGO POLSATU
Nie dajcie im się stłamsić, blokując dostęp czy usuwając ZDF i ARD z listy kanałów złamali umowę, oraz naruszyli prawa konsumenckie co jest wystarczającą podstawą do rozwiązania z nimi umowy a nawet do wytoczenia im sprawy sądowej, którą w 100% przegrają i będą musieli ponosić jeszcze koszty rozprawy które są niemałe. Tak więc jeżeli ktoś od dawna planował zakończyć z nimi współprace albo jest z usługi niezadowolony teraz ma wolną drogę to rozwiązania umowy bez ponoszenia kosztów;)
0
@Barca8998 A to na cyfrowym polsacie zakodowali te niemieckie kanały?
3
@Barca8998 Nie łamią prawa, bo takie kanały jak ZDF czy ARD nie są w żadnym pakiecie. Złamanie prawa byłoby owszem, ale tylko w przypadku gdybyśmy posiadali te kanały w którymś pakiecie.
2
@Barca8998 Chyba jest trochę inaczej jak pisał kolega niżej ,że te kanały nie są gwarantowane.
0
@N11 Łamią była dyskusja na paru portalach internetowych i łamią zapis o bezproblemowych świadczeniu usług;) czy coś podobnego, jeżeli trwa to jakiś czas i jest to świadome działanie operatora jest to umyślne łamanie umowy oraz zasad konsumenckich, padło nawet stwierdzenie że jest to łamanie prawa. Tak więc nawet jeśli ZDF i ARD nie są w pakiecie to blokując dostęp to tych kanałów łamią inne zapisy umowy, a więc jest to podstawa do zerwania umowy;)
2
@Barca8998 Jeśli nawet tak jest, to wątpię abyś sam wygrał przeciw nim.
0
@N11 Jeżeli prawo jest po mojej stronie to ani mogą tupać, przebierać nogami a i tak przegrają;) Miałem problem z Plusem postraszyłem ich że jeśli nie uregulują mojej sprawy pójdę do sądu i narobię im syfu, po 2 dniach sprawa została załatwiona;) Nie wiem dlaczego Polacy boją się walczyć o swoje.