- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1579 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1579 Culés
78
Na pewnej stronie zaczęło się deprecjonowanie występów Messiego na Copa America Centenario. Wszyscy zgodnie twierdzą, że na turnieju w USA nie ma drużyny, która wyszłaby z grupy na Euro 2016. Ja tylko przypomnę niektóre wyniki z poprzedniego mundialu:
Meksyk 3-1 Chorwacja
Brazylia 3-1 Chorwacja
Chile 2-0 Hiszpania
Kolumbia 3-0 Grecja
Kostaryka 1-0 Włochy
Kostaryka 0-0 Anglia
Francja 0-0 Ekwador
USA 2-2 Portugalia
Urugwaj 2-1 Włochy
Urugwaj 2-1 Anglia
0
@tomasanet Brazylia vs Chorwacja i ten żenujący karny dla gospodarzy.
2
@tomasanet Dokładnie - co za bzdury - wszystkie ekipy z Ameryki pld wyszły z grupy - w tym w 1/4 były 4 ekipy z Ameryki pld i środkowej. W 1/2 dwie ekipy. Do tego w 1/8 i 1/4 o te ekipy same sie eliminowały - mecze Brazylii z Kolumbia i z Chile.
USA niby zawsze krytykowane ale na mundialach zwykle z grupy wychodzi a i było w 1/4.
0
@1Barcelona1 Co nie zmienia faktu ze ekipy z Ameryki południowej sa bardzo mocne i nie sa słabsze od drużyn z Europy
2
@tomasanet Bez sensu to przerzucanie się. Ja napiszę Niemcy - Brazylia 7:1. I co z tego wynika?
Jednakże, na mundialu w Ameryce płd triumfatorem były Niemcy. O 3 miejsce wygrali Holendrzy
W RPA również mamy ekipe z Europy
Dopiero w Korei w 2002 mamy Brazylię.
Nikt mi nie wmówi, że CA ma wyższy poziom niż Euro. Wyniki po 4:0, 7:0, na pewno za tym nie przemawiają.
A jak już coś na "pewnej stronie" piszą i nadal bronią CR7, to wystarczy jedno nazwisko, które wcale nie jest z FCB, żeby się zamknęli - Bale.
Każdy normalny widzi, że to co gra Messi, a co Ronaldo, to nawet głupio porównywać.
3
@Kwestionariusz Polemizuje z tezą, że żadna drużyna z Copa nie wyszłaby z grupy na Euro. I po to użyłem tego argumentu. Spokojnie, twierdzę, ze turniej we Francji ma wyższy poziom niż rozgrywki w USA.
0
@tomasanet Stwierdzam, iż z 1/4 z Copy każdy zespół wyszedłby z grupy F