- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1757 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1757 Culés
0
Nowy napastnik ma przyjść do końca przyszłego tygodnia, a nie obecnego, tak?
1
@LuisSalvano Idę o zakład że żaden nowy napastnik nie przyjdzie. Barca wyjdzie z założenie że ma dużo pomocników i na siłę będą szukać "nowego" Cesca, a tym czwartym będzie Munir... Ogólnie nic do niego nie mam ale jeśli nie będzie dostawał szans w ważnych momentach i nie będzie częściej zmieniał MSN to skończy się to tak jak rok temu, a więc przyjdą najważniejsze mecze to Munir "zgnije" na ławce, a MSN się "wykończy".
0
@LuisSalvano nie ma przyjsc tylko ma sie okazać czy przyjdzie a jesli tak to kto, może byc tak ze nikt nie dojdzie
0
@Stinger Nie no, przyjść to przyjdzie. Zbyt wiele razy wprost o tym mówiono już (zarówno zarząd jak i Enrique). Na 99% przyjdzie Gomez (kwestia tylko tego czy na zasadzie wymiany za Tello, czy za te ok. 6mln). Munir albo zostanie, albo pójdzie na wypożyczenie.
0
@Stinger Mam podobne wrażenie, że już nie będzie transferu napastnika. Najlepsze opcje (Vietto, Gameiro) zakończył się niepowodzeniem, a wypowiedź tego ostatniego dobitnie pokazała problem, którego nie da się obejść póki co. Kupowanie kogoś na siłę to również beznadziejne rozwiązanie. Jeżeli Munir zanotował progres nie tylko na mecze przedsezonowe, to powinien pograć kilka razy w lidze i wtedy się okaże czy sprosta oczekiwaniom.