- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
0
On jest niesamowity. Wyobrazcie sobie go w Barcie.
0
@DawidekFCB Robi wrażenie, tylko od razu nasuwa się pytanie, czy czarowałby tak samo w Europie. Chociaż co do Neymara, który w Brazylii też robił co chciał, były podobne wątpliwości.
1
@PatrychoO On jest uwazany za Neymara w tamtejszej lidze i jest jednym z glownych powodow, dlaczego ludzie przychodza na mecze. Nie idzie do Europy, bo szejkowie daja mu tyle pieniedzy, ze szok. On podbija im ogladalnosc, wiec nie chca go sprzedac.
3
@DawidekFCB Oglądałem obszerne skróty z gry Xaviego w poprzednim sezonie i po tym co widziałem śmiem twierdzić, że poziom ligi ZEA jest niewiele wyższy od polskiej okręgówki, a podbijają go nieliczni piłkarze, którzy dostają za grę tam ogromny hajs. To że gościu kręci półzawodowcami, to jeszcze nie znaczy, że w normalnej lidze by cokolwiek pokazał.
0
@Eric_Abidal_22 Masz racje, ale czy widziales jakiegos pilkarza, ktory by tak krecil zawodnikami w polskiej lidze? Popatrz na jego podania. Potrafi obsluzyc kolegow swietnym podaniem z wlasnej polowy. Przypomina mi troche Ronaldinho; znakomite no look passes, swietny balans cialem i zdolnosc miniecia kilku zawodnikow na raz. Dodatkowo wie kiedy podac. Oczywisice, poziom ligi jest nizszy, ale to co on tam wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. Wiele duzych europejskich klubow sie o niego bilo, a on powiedzial nie. Ciekawe, strach przed wyzwaniem czy po prostu lubi pieniadze,ktore szejkowie wplacaja mu na konto?
0
@DawidekFCB Jego podania są rewelacyjne,
1
@DawidekFCB Dajcie spokój gościu gra w azjatyckiej lidze i ma już 25 lat. Technicznie może (bynajmniej z youtube- a wiadomo jak z tym jest) wygląda spoko, ale taktycznie podejrzewam, że jest bardzo słabo. Ponadto w grę wchodzi jeszcze przygotowanie mentalne i fizyczne. Ten piłkarz to typowa azjatycka laurka. Lepiej niech tam zostanie i kasę trzepie, ponieważ Europa to nie ta półka.
0
@DawidekFCB Różnie może być. Z Douglasem w Brazylii też były takie filmiki.