- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 558 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 558 Culés
0
ogladalem tylko pierwsze 20 minut naszego meczu niestety ale widze że ostro było aż 9 zółtych czy sędzia kalosz? Widzialem tylko kartke Umtitiego byla zasluzona bo troche faul taktyczny
1
@katalonczyk987 Ten sędzia to jakiś debil był. Benat symulował, a Busquets, który mówił, że faulu nie było dostał żółtą, Suarez w tym samym momencie też mówił sędziemu, że Benat nurkował i też dostał żółtą z dupy w tej samej minucie co Busi
0
@katalonczyk987 Wez sie o sedziego nawet nie pytaj,bo brakuje słów zeby go opisac. Niech za odpowiedz posluzy Ci tylko ten gif : http://www.meczyki.pl/obrazki,49936 . W tej sytuacji Luis Suarez i Busquets dostali kartki za dyskusje. Reszte dopowiedz sobie sam.
0
@kuba1624 Luis też za dyskusje w tej sytuacji dostał żółtą
0
@katalonczyk987 Mam nadzieję, że ten sędzia dostanie dożywotni zakaz występowania w La Liga, za wysokie progi dla niego. Tacy jak on psują piękno tej ligi. Dobrze tylko, że nie uległ presji kibiców i piłkarzy Athleticu i nie podyktował karnego za "faul" Rakiticia w końcówce spotkania.
0
@Eleri Na co Ty liczysz? Gdyby miał dostac jakis zakaz,czy degradacje to juz dawno by to zrobili,to nie pierwszy taki wystep tego "sędziego".
0
@kuba1624 nie wiem czy mi sie wydaje czy po prostu nie ogladam duzo meczow la ligi ale conajmmiej jest 5-6 takich swirów sedziow w hiszpanii i akurat ten atak świrości dostają w meczach Barcelony :v ale najwazniejsze 3 pkt
0
@Barcelon10 Masz racje,mój błąd :)
0
@kuba1624 Niestety tak jest, ciekawe na jakich warunkach wybieraja się sędziów do LLiga? Lahoz jest chyba najgorszy z całego towarzystwa.
0
@Eleri Na podstawie znajomosci zapewne.
1
@Eleri To ja widziałem lepszych sędziów na meczach miejscowych drużyn, a także mojej
0
@Eleri ale władze ligi bbva chyba maja to w nosie albo specjalnie to robia, bo to juz widac ewidentnie ze niektorzy sedziowie albo dostaja w łape albo maja cos z glowa
0
@katalonczyk987 To już nie liga BBVA tylko LaLiga Santander ;)
0
@kuba1624 Florek wybiera sędziów : v
1
@Barcelon10 a no fakt mój bład :P ale kazdy wie o co biega
0
@katalonczyk987 Przecież on zawsze sędziując mecz Barçy jest najjaśniejszą postacią